Reflect festival chce spájať ľudí. Počas troch dní môžeš zažiť aj networking na pláži

  • Medzi rečníkov tretieho ročníka budú patriť silné mená technologickej sféry
  • V minulosti prijali pozvanie úspešní Slováci, tento ročník nebude výnimkou
Reflect festival
Reflect festival, Twitter/Reflect festival
  • Medzi rečníkov tretieho ročníka budú patriť silné mená technologickej sféry
  • V minulosti prijali pozvanie úspešní Slováci, tento ročník nebude výnimkou

Nadšenci technológií a progresu sa už štvrtýkrát stretnú na ostrove Cyprus. Organizátori Reflect festivalu krajinu vybrali zámerne. Chcú vytvoriť platformu, ktorá bude dostupná rovnako pre ľudí zo Strednej Európy, Blízkeho východu a Severnej Afriky. O úspechu svedčí aj fakt, že sa jedna o najväčšiu udalosť svojho druhu v regióne. 

Riadna dávka motivácie

Udalosť bude hostiť prímorské mesto Limassol. Trojdňový program sľubuje oslavu budúcnosti, technologického pokroku a tie najlepšie inovácie. Usporiadatelia využili zlepšujúcu sa pandemickú situáciu a festival privíta návštevníkov osobne a to už 13. októbra. Prináša tiež množstvo aktivít vhodných k networkingu, na ktorých sa stretnú podnikatelia, študenti, myslitelia, startupy a korporácie. Heslom akcie je „Nabrať odvahu. Snívať. Urobiť.“

Pre viac ako 3000 návštevníkov je pripravených niekoľko stoviek prezentácií a diskusií, festival sa zameriava na celospoločenské témy. Jednotlivé prezentácie sa budú venovať problémom, v oblastiach ako fintech, súkromie a bezpečnosť, šport či produktivita. 

Súčasťou je aj 0100 Conferences – hlavná investorská udalosť, ktorá ti pomôže zorientovať sa v pojmoch ako Venture Capital či Private Equity. Spoluzakladateľ 0100 Ventures, ktorá je organizátorom konferencie, Dušan Duffek pôsobí v Bratislave, a je zodpovedný za činnosť spoločnosti Campus Cowork – jednej z najväčších coworkingových značiek na Slovensku. Duffek oceňuje najmä polohu festivalu, pretože lokalita priláka účastníkov aj zo Stredovýchodu a Európy. 

Svetoví rečníci a významné osobnosti

Medzi hlavné medzinárodne osobnosti, ktorí sa objavia na treťom ročníku Reflect festivalu patrí zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Kernel Bryan Johnson, spoluzakladateľ VOI Technology Douglas Stark, či spoluzakladateľka spoločnosti The Inclusion Company.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Reflect Festival (@reflectfestival)

Ďalšie nadupané mená sú zverejnené na stránke podujatia. 

Rovnako ako minulé roky, aj tento ročník privíta niekoľkých úspešných Slovákov. Zatiaľ je v programe priestor pre ôsmich Slovákov, ktorých mená nie sú ešte známe. Minulé roky sú však dôkazom, že pozvanie prijali silné slovenské a české mená, napríklad spoluzakladateľ firmy Aeromobil Juraj Vaculík, filantrop Ladislav Kossar či odborník na time management, Petr Ludwig. 

Zo startupov budú mať najväčšie zastúpenie firmy z Cypru, Slovenska, Izraelu a Libanonu, ktoré sú aj partnermi udalosti. 

Vzhľadom na to, že sa udalosť bude konať na ostrove, kde je aj v polovici októbra stále teplo, výber miest organizátori prispôsobili práve počasiu. Počas programu sa tak ocitneš na hrade, na pláži či v prístave. 

Lístky na festival sú stále k dispozícií, môžeš ich získať s 30 percentnou zľavou za skorý nákup, za 89 EUR. V cene už je zahrnutý aj vstup na after-party. Za VIP vstupenku zaplatíš 199 EUR. S kódom REFLECT_STARTITUP máš dokonca ďalšiu 30 percentnú zľavu na lístok a kúpiš ho tak za 62 eur. 

Zdroj: Reflect festival

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie