parallax1
pallax mobil

Vložte komunikáciu vašej značky do správnych rúk

Vašu cieľovú skupinu potrebujete osloviť na platforme, ktorú pravidelne navštevuje. V roku 2021 sa vaša cieľová skupina čoraz viac vyskytuje v online priestore. Vplýva na to aj pandémia – ako jeden z top päť digitálnych publisherov sme aj my zaznamenali významný nárast návštevnosti.

V septembri sa tento fenomén vracia. Visia nad nami prípadné opatrenia, ktoré ľudí udržia doma, no blížia sa aj Vianoce – váš najdôležitejší kvartál, počas ktorého budú ľudia nakupovať z domu ako nikdy predtým.

Ako to využiť?

Médiá na Slovensku ponúkajú možnosť platenej inzercie – váš produkt a značka sa tak zjavia pri obsahu, ktorý Slováci aktívne vyhľadávajú a chcú ho konzumovať. Ponúkame tak možnosť komunikovať prirodzene, nenútene a pútavo – prostredníctvom natívnej reklamy.

Natívnu reklamu viete vo svojej komunikáciu využiť v brand awareness kampaniach na budovanie povedomia o vašej značke či produkte, aj na performance kampane, kde je prvoradé generovanie ledov a trafficu.

V Startitup Group sme sa produkciu natívnej reklamy rozhodli posunúť o krok ďalej vďaka vlastnému internému kreatívnemu štúdiu, ktoré vám vaše reklamné materiály včas pripraví ušité presne pre vašu značku. Aby ste si vlastnou komunikáciou nemuseli robiť starosť a včas o sebe začali dávať vedieť.

Vaše reklamné výstupy dokážeme pripraviť na mieru tak, že ľudí neotravujú, neprekážajú im a na rozdiel od iných reklamných formátov nepôsobia invazívne.

zdroj: Emefka Instagram – Pre značky ako LIDL a TATRATEA, ktoré sa neboja si zo seba vystreliť, pripravujeme dlhodobo aj zábavnú virálnu komunikáciu na mieru.

Prečo pre komunikáciu využiť mediálnu skupinu Startitup Group?

V skupine Startitup Group je 8 médií, každé s vlastným obsahom, brandom a unikátnou cieľovou skupinou. Vďaka širokému publiku tak oslovujeme mužov aj ženy vo veku 18 až 55 rokov.

  • Startitup.sk je najväčší biznisovo-lifestylový portál na Slovensku vhodný pre väčšie firmy, bankovú či B2B komunikáciu
  • Fontech.sk je technologický portál vhodný pre technologické firmy aplikácie, smartfóny, gadgety a automobilky
  • Interez.sk je popkultúrny portál, kde môže zažiariť vaša reštaurácia, gastro projekt alebo čokoľvek, čo sa spája s energickými mladými ľuďmi
  • Emefka.sk je najväčšie zábavné lifestyle médium, so 470-tisíc followermi na Instagrame. Ak je cieľom virál, Emefka v mediamixe nesmie chýbať
  • Odzadu.sk je dôležitý portál pre mladé ženy. Produkty pre dievčatá alebo lifestylová komunikácia sú to, v čom Odzadu žiari
  • Babskeveci.sk je portál zameraný na lifehacky s publikum, ktoré tvoria predovšetkým ženy vo veku 35 až 60 rokov
  • Receptik.sk je náš receptový portál, v ktorom vieme natívne komunikovať supermarkety či FMCG potraviny
  • Imhd.sk je jeden z najvýznamejších dopravných portálov. Denne ho pre svoju dopravu používajú desaťtisíce Slovákov

Komunikácia cez viacero portálov a platforiem naraz môže byť dobrým štartom aj pre vašu omnichannelovú kampaň, do ktorej vieme pripraviť aj microsites či iné kreatívy na mieru podľa vašich komunikačných cieľov.

→   Stabilná visibilita pre vašu komunikáciu

Startitup Group je 5. najväčším digitálnym mediálnym domom na Slovensku. Podľa nezávislého auditovaného merania od IAB dosiahli v auguste 2021 naše portály spoločne 2,3 milióna reálnych používateľov a viac než 38 miliónov zobrazení stránky, čím pokrývame približne polovicu digitálnej populácie.

Túto návštevnosť viete šikovne využiť – či už pri generovaní impresií pre vašu display kampaň, alebo napríklad na podporu vášho plateného článku prostredníctvom inteligentného cross-proma na báze inteligentných algoritmov, ktoré využívame.

→   Najväčší network sociálnych sietí

Ako publisher máme k dispozícii najväčší network sociálnych sietí na Slovensku – postaráme sa, aby vás bolo vidieť. Každý z našich portálov prevádzkuje úspešný Instagram a Facebook, sme aktívni aj na LinkedIne a vlastníme najväčší mediálny TikTok s vyše 500 000 sledovateľmi.

Naše sociálne siete môžete šikovne využiť na virálnu komunikáciu, informovanie o vašom produkte či dokonca prieskume verejnej mienky.

Kým na Instagram portálu Startitup s vyše 260-tisíc followermi zaraďujeme sponzorované stories a súťaže, na zábavnom Instagrame portálu Emefka s vyše 460-tisíc followermi vám na mieru pripravíme zábavné meme, k čomu sa už odvážili významné značky ako Lidl, Tatratea či Tatra banka.

To všetko so skvelými výsledkami, ktoré ťažia najmä z nadpriemerne vysokého engagement ratu našich Instagramov.

Skvelé na meme marketingu je to, že sa z vášho príspevku môže stať virál či zarezonovať tak, že sa z neho stane niečo nadčasové a zapamätateľné aj po roku či dvoch,

hovorí o spolupráci s Emefka Lucia Giacková, marketingová manažérka značky Tatratea.

zdroj: Instagram Startitup – Prostredníctvom virálnych súťaží na Instagrame dokážeme vybudovať povedomie o vašej značke, vyzývame publikum na priamu interakciu a pomôžeme vám s budovaním vlastných sociálnych sietí. Nutnosť followovať váš Instagram pre zapojenie sa do súťaže vám vygeneruje niekoľko tisíc nových followerov a potenciálnych leadov. Do súťaží s Excimerom a TATRATEA sa zapojilo vyše 10 000 ľudí.

→   Obsah pripravíme za vás

Každej našej natívnej spolupráci predchádza zosúladenie s naším interným kreatívnym štúdiom, ktoré vám celú kampaň na našich platformách pripraví na mieru. Zadáte nám základné piliere a cieľ vašej komunikácie. Obratom vám potom pripravíme prvé nástrely rozličných výstupov, ktoré si spoločne ofeedbackujeme k vašej spokojnosti.

Ak ste v médiách predtým neinzerovali, žiadny problém, natívnu reklamu v Startitup Group pripravujú profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami a dokážu vás nasmerovať správnym smerom.

Kreatívnu produkciu nechajte na nás – bez stresu a zbytočných výdavkov na vlastného grafika či copywritera.

zdroj: Startitup.sk – Natívne články vám na mieru pripraví naše interné kreatívne štúdio, vy sa nemusíte o nič starať. Na výber máte z viacerých formátov, od klasických článkov cez prémiové longready až po kvízy, polls, personality testy či rozhovory.

→   Komunikácia na mieru

Každá firma má špecifické potreby a komunikačné ciele. Pred začiatkom komunikácie zanalyzujeme vašu doterajšiu komunikáciu a vaše ciele. Do balíka vám navrhneme vhodné formáty, s ktorými tieto ciele dosiahnete – napríklad natívne články, sociálne siete, bannerovú reklamu či videá a podcasty.

Zloženie komunikačného plánu bude záležať najmä na tom, či potrebujete výkonnostnú kampaň na podporu predaja alebo brand awarenessovú kampaň na budovanie povedomia.

Do e-mailu vám tak pripravíme optimálnu ponuku na mieru, ktorú potom spoločne môžeme doladiť podľa vašich predstáv či rozpočtu.

Dôverujú nám napríklad:

Najnovšie