Rezidencia Lipár dodáva Pezinku doslova novú tvár. Spája v sebe prvky luxusu s čarovným výhľadom

  • V Pezinku vznikajú prominentné byty, na predaj je už len polovica z nich
  • Výstavba rezidencie Lipár by mala byť ukončená v roku 2021
rezidencia Lipár
lipar.sk
  • V Pezinku vznikajú prominentné byty, na predaj je už len polovica z nich
  • Výstavba rezidencie Lipár by mala byť ukončená v roku 2021

V centre Pezinka rozkvitá luxusná štvrť. Rezidencia Lipár sa nachádza neďaleko historického architektonického diela, a to Pezinského zámku. Sídlo prináša nadštandardné bývanie v 2-izbových a 3-izbových bytoch.

Realitná agentúra Ponuka bývania informuje o cene 3-izbového bytu, ktorá je 199 990 eur. 

V ponuke je aj 5-izbový priestranný penthouse, ktorý predstavuje fenomenálny výhľad. Stavbu má na starosti MK STAVGROUP s.r.o. a na predaj ostáva už len 50 % bytových priestorov. 

rezidencia Lipár
zdroj: Lipar.sk

Okrem toho projekt reprezentujú aj nebytové priestory, ktoré majú svoje miesto na prízemnom podlaží. Projekt tvorí podzemná garáž, kde bude dostatok parkovacích miest. Byty budú riešené do posledného detailu, nebudú chýbať tepelná a zvuková izolácia, klíma a podlahové kúrenie.

Rezidencia v krásnom prostredí

Lipár obkolesuje Zámocký park s modernými lavičkami, vonkajším fitkom či altánkom. Na svoje si tam prídu aj deti, nachádza sa tam detské ihrisko a lanová dráha.

Takto vyzerá najdrahší byt na Slovensku. Sky Park predáva jeden zo svojich penthousov

Súčasťou rezidencie bude zelené átrium, kde bude rásť strom lipa. Tento areál bude miestom pokoja a oddychu vo vnútornej časti domu. Vegetačná terasa na streche bude slúžiť na stretávanie sa obyvateľov, ktorí sa budú môcť kochať čarovným výhľadom na celé mesto.

Na svoje si prídu cyklisti, vinári aj milovníci kultúry

Pezinok je krásnym mestom, kde sa nudiť nikdy nebudeš. Nájdeš tam viacero športových a kultúrnych stredísk – dom kultúry, amfiteáter či letné kúpalisko. Na správnej adrese sú aj nadšenci cyklistiky. Podľa informácií z webovej stránky Lipár lokalita mesta ponúka desiatky cyklistických trás, ktoré tvoria až 266 kilometrov.

Mesto je známe aj malokarpatskou vínnou cestou, ktorá sa tiahne od Bratislavy a končí v Smoleniciach. Pezinok je len 23 kilometrov od nášho hlavného mesta, Bratislavy. V jeho okolí stojí nejeden hrad či zámok. Biely Kameň je vzdialený 6 a Pajštún cca 14 kilometrov.

Výstavba jedinečnej rezidencie v centre Pezinka by mala byť ukončená v roku 2021. 

Zdroje: lipar.sk, ponukabyvania.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá