Rivalky z Ruže sa v ringu nepobijú: Strýco Filip bude mať vlastného maskota, Flexking by v prípade prehry odmoderoval Teleráno

  • 5. ročník Fight Night Challenge priťahuje veľkú pozornosť
  • Adam Štrba a Frayer Flexking sa už pochytili počas staredownu
  • V hlavnom zápase vyzve Marcel Hossa známeho rapera
strýco a tereza
Instagram/terinka_a, Instagram/stryco.filip
  • 5. ročník Fight Night Challenge priťahuje veľkú pozornosť
  • Adam Štrba a Frayer Flexking sa už pochytili počas staredownu
  • V hlavnom zápase vyzve Marcel Hossa známeho rapera

Už 2. decembra sa na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu uskutoční 5. ročník Fight Night Challenge. Na jednom z najočakávanejšom podujatí posledných mesiacov sa do ringu proti sebe postavia hviezdy šoubiznisu aj domáci bojovníci.

V hlavnom zápase večera sa stretnú raper Roman Grigely, známy ako Momo, a bývalý hokejista Marcel Hossa. Veľkú pozornosť ako vždy priťahuje aj Frayer Flexking, ktorý sa v ringu stretne s Adamom Štrbom.

V klietke nemali chýbať ani ženy. Nežnú časť mali reprezentovať účastníčky reality šou Ruža pre nevestu – Priscilla Versluis a Tereza Kosecová. Aj keď sa hovorilo, že Priscilla je favoritkou zápasu. Deň pred vážením zápas s Terezou zrušila pre zdravotné problémy. 

Fight Night Challenge je však aj o súbojoch profesionálov, akými rozhodne sú súperi Erik Tlkanec a Robert Racz. O atraktívny stret ťažkých váh sa postarajú Matej Király a Alexander Cverna. Ako hodnotia svoje rozhodnutie ísť do zápasu známe tváre slovenského šoubiznisu?

Boxovanie známych tvárí sledujú aj stávkové kancelárie

Záujem divákov o boxerské zápasy profesionálov aj hviezd slovenského šoubiznisu jednoznačne vidia aj stávkové kancelárie. Napríklad stávková spoločnosť Fortuna nielen ponúka možnosť staviť si na jednotlivé zápasy FNC, ale sama je sponzorom tohto podujatia.

Z tabuľky vidíme, že tesným favoritom hlavného zápasu je raper Momo. Výraznejšie vedie nad svojím sokom Kiralym Cverna. Negatívne si vedie Adam Štrba, ktorý v kurze stráca na svojho rapového protivníka Frayera Flexkinga.

Fortuna zároveň prináša všetkým tipérom na Slovensku možnosť využiť stávku bez rizika až do 70 € s jednoduchým princípom – keď človek nevyhrá, vrátia mu vklad.

Okrem toho plánuje naživo vysielať jednotlivé zápasy Fight Night Challenge na Fortuna TV. Chcem si pozrieť kurzový lístok →

E04DB0FF-6DE1-4A6B-944D-A17F66EC26B0

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a vzniku závislosti. Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Strýco Filip: Aj keď si zlomím nohu, tak to dám. Maskot bude rozdávať cigánsku

Z obľúbenej relácie Strýc Food si Filip v sobotu odskočí do boxerského ringu, kde bude jeho protivníkom Miroslav Vlček. Rečník, moderátor a komik Strýco Filip sa do klietky postaví po prvýkrát.

„Zápas som zobral kvôli tomu, aby som sa mohol posúvať a mal určitý cieľ na tréningoch. Po oznámení nového súpera mám však menšiu motiváciu,“ uviedol pre Startitup Strýco Filip.

Jeho súperom mal byť pôvodne syn bývalého ministra hospodárstva a zakladateľa jednej z politických strán Richarda Sulíka. Filip Sulík si však katanou poranil malíček.

Strýco Filip o zápas neprišiel a jeho súperom bude spomínaný Miroslav Vlček, podnikateľ a známa osobnosť internetu.

„Mne bolo jedno, kto bude mojím súperom. Som však trošku sklamaný, že sa Filip radšej dorezal, ako by mal ísť zápasiť. Na Vlčeka som nemusel ani toľko trénovať. Aj keby si zlomím nohu a začnem drogovať, tak to dám,“ konštatuje moderátor Strýc Foodu s tým, že má nachystanú veľkolepý nástup.

V relácii Kámo Ukáž Fáro Strýco Filip povedal, že bude mať vlastného maskota, ktorý bude rozdávať cigánsku.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Strýco Filip (@stryco.filip)

Flexking: Ak prehrám, odmoderujem ranné Teleráno

Do svojho štvrtého stretnutia pod hlavičkou Fight Night Challenge sa postaví Frayer Flexking, vlastným menom Andreas Stolárik.

„Mám postavu ako lusk, cítim sa výborne, tak na 16 rokov, vďaka trénerovi, šampiónovi Miroslavovi Cingelovi a jeho top tréningom. Učím sa box, ktorý ma baví, a do toho môžem doj***vať ľudí, čo si myslia, že sú niečo viac,“ uvádza Frayer Flexking.

V predošlých zápasoch ho dokázal poraziť len Refew. Zápas s Baronom ukončil jedným tvrdým zdvihákom a s Čis T si poradil v druhom kole, keď mu uštedril tvrdý úder na bradu.

Flexking dokonca patrí k takým odvážlivcom, ktorí si k svojmu súperovi dovolia okrem slovných potýčok aj strkanie a provokovanie. Inak tomu nebolo ani teraz, keď sa so súperom influencerom, moderátorom a redaktorom Adamom Štrbom niekoľkokrát pustil do slovnej i fyzickej roztržky.

Najnovšie však Flexking prekvapil špeciálnou výzvou Adama. „Mám tu jednu ponuku pre Adamka teleránka. Ak vyhrám ja, tak bude v trenkoch v Bratislave vonku spievať celú pesničku Sexy čaja. Ak prehrám ja, čo sa môže stať iba v nejakom multiverze alebo keby na mňa je*na strecha haly, tak odmoderujem ranné teleránko. To, čo tam robí tú podržtašku, tak ja budem tá podržtaška v Teleráne. Takýto návrh mám preňho,“ vyjadril sa vo videu na Instagrame Flexking.

zdroj: Instagram/frayer_flexking, Startitup

Štrba: Cítim sa oveľa lepšie vo vlastnom tele, nie je jednoduché postaviť sa na tlačovku

K Flexkingovej výzve sa vyjadril aj Adam Štrba, ktorý výzvu nazval detinskou a neprijal ju. Prišiel však s nezvyčajnou protiponukou. 

„Dáme si výzvu, že sa obidvaja budeme správať slušne a športovo až do zápasu. To Slováci ešte nevideli, že by sa Flexking správal slušne. Tak im dajme niečo, čo ešte nevideli,“ vyjadril sa Adam. 

Zápas Frayera Flexkinga a Adama Štrbu púta pozornosť už od prvej tlačovej konferencie, kde ich museli rozdeľovať, keď sa do seba pustili ešte počas otázok od novinárov a pokračovali v tomto tempe aj pri ich staredowne. 

Napriek Flexkingových útokom, Adam rozhodnutie ísť do Fight Night Challenge hodnotí v konečnom dôsledku pozitívne. „Samozrejme, že mi to niečo vzalo, či už to je čas alebo nervy v niektorých momentoch. Nie je to vôbec jednoduché sa postaviť na tlačovku či do pomerne aktívneho života vsunúť aj pravidelný tréning,“ objasňuje Adam.

Adam ďalej hovorí, že sa cíti oveľa lepšie vo svojom tele, schudol a dostal sa do formy. „Mám pocit, že ma príprava na zápas posunula a to, čo som natrénoval, mi už nikto nevezme,“ dodáva.

Medzi zápasmi má jasných favoritov. „Najviac sa teším na zápas Fuča a Paliho. S Fučom som aj trénoval a fakt mu držím palce. Je to zábavný človek, akého som doposiaľ ešte nestretol. Videl som jeho tvrdý tréning, dával do toho všetko, verím, že sa mu vyplatí a podarí sa mu to vyhrať.“

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FIGHT NIGHT CHALLENGE (@fightnightchallenge)

V hlavnom zápase večera vyzve Marcel Hossa rapera Moma. Bývalý reprezentant a hráč NHL trénuje box už viac než dva roky. „Ide o úplne iné tréningy, je tu úplne iná príprava v porovnaní s hokejom. Box je ešte namáhavejší a je to viac o disciplíne,“ ozrejmil Hossa.

V boxe našiel vášeň aj Momo, ktorý zápas hodnotí ako výborne rozhodnutie. „Zmenil som komplet životný štýl. Zmenilo ma to k lepšiemu, našiel som vášeň pre box, po zápase zostávam trénovať,“ vyjadril sa pre Startitup Momo, ktorý je podľa stávkových kancelárií favoritom zápasu.

Chcem si pozrieť kurzový lístok →

Bergino: Box mám rád, no akurát mám iné priority, ktoré sú pre mňa dôležitejšie ako príprava 

V ringu si zmerajú sily aj raper Erik Tresor a influencerom Adamom „Berginom“ Bergerom, ktorý sa živí ako tréner boxu. Je jasné, že teda pôjde o kvalitný zápas.

„Nepovedal by som, že to bol dobrý alebo zlý krok. Box mám rád, no akurát mám iné priority, ktoré sú pre mňa dôležitejšie ako zápas či príprava na ten zápas. Som v bode, kedy ma box nie až tak úplne napĺňa. Sú také obdobia v živote športovca, kto športuje, určite vie,“ konštatuje pre Startitup Bergino. 

Bergino má už jeden zápas vo Fight Night Challenge za sebou. Pobil sa s nebezpečným Radkom Roušalom, no pre zranenie ruky zápas skončil predčasne.

V zápasoch má aj svojich favoritov. „Teším sa na zápas Roba Rácza a Erika Tlkanca. Bude to vysoká škola boxu. A ešte asi Marcel Hossa a Momo.“

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa FIGHT NIGHT CHALLENGE (@fightnightchallenge)

Rivalky z Ruže pre nevestu sa nepobijú

Za jeden z najatraktívnejších zápasov večera bol považovaný duel barberky Priscilly Versluis a tiktokerky Terezy Kosecovej. Obe sa veľmi dôverne poznajú z účinkovania reality šou Ruža pre nevestu.

Priscillinou súperkou mala byť pôvodne Petrana Galatea Oráčová, s ktorou si vôbec nerozumejú. Víťazka už predtým priznala, že do ringu pôjde len v prípade dobrej finančnej ponuky a s chráničom na nos. Zdá sa však, že táto organizácia jej dobrú ponuku nepriniesla, keďže zápas odmietla.

Priscilla sa mala nakoniec v ringu postaviť proti Tereze Kosecovej, iba deň pred vážením však zápas zrušila. Na Instagrame to oznámila organizácia Fight Night Challenge (FNC).

„Žiaľ, s poľutovaním vám musíme oznámiť, že zápas Priscilla vs. Tereza na FNC 5 v Bratislave neuvidíte. Ide o veľmi neštandardnú situáciu vzhľadom k tomu, že nám Priscilla len dnes dopoludnia (deň pred vážením) oznámila, že pre zdravotné problémy nemôže nastúpiť,“ priblížila organizácia.

Doposiaľ však nie je známe, aké zdravotné problémy Priscillu prinútili zápas zrušiť. No Fight Night Challenge už oznámila, že Tereza inú súperku nedostane. „Pre Terezu sa nám nepodarilo nájsť adekvátnu súperku. Je nám to veľmi ľúto, ale veríme, že si to ešte v budúcnosti v ringu rozdajú,“ vyjadrila sa organizácia. 

priscila
zdroj: Instagram/fightnightchallenge, Instagram/priscill.barber - Za jeden z najatraktívnejších zápasov večera je považovaný duel barberky Priscilly Versluis a tik-tokerky Terezy Kosecovej.

Influenceri spôsobili ošiaľ

Popularita bojových športov je na vzostupe. Môžu za to youtuberi, influenceri aj tiktokeri. To vyvoláva medzi športovými fanúšikmi rôzne vášne, no pravdou je, že vďaka nim znova stúpa sledovanosť zápasov v boxe či MMA ako takom.

Známe osobnosti sa v ringu po prvýkrát predstavili v USA. V boxerských zápasoch ukázali svoje sily Joe Weller, Theo Baker či KSI. Ani Slovensko či Česko však v tomto smere nezaostali.

Prostredníctvom organizácie Fight Night Challenge sa do ringu už postavili slovenskí raperi – Rytmus, Separ, Majk Spirit či Frayer Flexing, ktorý sa v zápase spomínanej organizácie predstaví aj 2. decembra. Chcem si pozrieť kurzový lístok →

V Česku zasa vznikla organizácia Clash of the Stars, kde medzi sebou bojujú influenceri, tiktokeri, raperi aj OnlyFans modelky a okrem zápasov sa orientuje aj na virálny bizár.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá