Rob vyrastal bez otca, dnes na svojom YouTube radí deťom s rovnakým osudom, má milióny odberateľov

  • Osud môže byť trpký, no vždy sa mu dá čeliť a urobiť z nevýhody výhodu
  • Príkladom toho je muž, ktorý si získal srdcia svojich sledovateľov obyčajnými DIY videami, za ktorými je však silný odkaz
Instagram/ dadhowdoifanpage, dadhowdoi
  • Osud môže byť trpký, no vždy sa mu dá čeliť a urobiť z nevýhody výhodu
  • Príkladom toho je muž, ktorý si získal srdcia svojich sledovateľov obyčajnými DIY videami, za ktorými je však silný odkaz

Mnohé deti okúsili, aké je to vyrastať bez matky či bez otca. Jedným z nich je aj Rob Kenney, ktorý sa počas korony rozhodol založiť si Youtube kanál. A nie hocijaký.

Svojimi videami sa snaží vypĺňať prázdnotu po otcovských radách deťom s rovnakým osudom, aký mal on. Tí, ktorí sa nemôžu obrátiť na svojho otca, dnes už vedia, že sa môžu obrátiť na Roba. Ak potrebuješ poradiť s domácimi prácami, nájdeš ho pod názvom Dad, How Do I?

Najlepší otec na internete

Napriek tomu, že nevyrastal so svojim otcom a má za sebou ťažký príbeh rozpadu manželstva svojich rodičov, jeho osobný život je odlišný. Má svoju rodinu, ktorej sa rozhodol dať všetko to, čo on nikdy nemal. A okrem toho sa stal otcom ďalších detí, ktoré s nadšením čakajú na každé nové video. 

Množstva divákov sa dotkli jeho úprimné a láskavé slová, ktorými sa im prihovára a okamžite si ho obľúbili. O jeho videách hovoria aj spravodajské kanáli a ľudia ho označujú vo svojich príspevkoch.

Jedna z nich, Trisha Wells, pod jeho trinásť minútovým videom, na ktorom opravuje auto, uviedla, že by si zaslúžil cenu za najlepšieho otca na internete. 

Ahoj deti!

Rob každé svoje video začína rovnakým pozdravom. Keďže sám najlepšie vie, aké je to nevyrastať s rodičom, od ktorého by počul podobné slová, snaží sa to vynahradiť ostatným všade, kde sa dá. 

V jeho videách nájdeš podrobné postupy tých najzákladnejších vecí. Ukáže ti, ako namontovať poličku, vyžehliť košeľu, oholiť si tvár, ale aj vymeniť olej v aute alebo opraviť upchatý dres. 

Okrem otcovských rád sú jeho videá sympaticky pretkané humorom a plné povzbudivých slov. Akokoľvek pôsobivé sú jeho zručnosti, jeho odhodlanie pomáhať znamená oveľa viac. 

Neočakávaný úspech

So svojim nápadom prišiel iba pred dvoma mesiacmi. Odvtedy sa z neho stala hviezda a počet subscriberov prevýšil 2,17 milióna. Jeho jednoduché vystupovanie, zmysel pre humor a úprimná snaha nahradiť deťom rodiča aspoň prostredníctvom videí mu priniesli nečakané zárobky. 

Rob sa však rozhodol, že tieto peniaze daruje charitatívnym organizáciám. Uviedol to vo svojom videu, kde ďakoval všetkým svojim fanúšikom. Taký veľký úspech zrejme nečakal. 

Zdroj: goodnewsnetwork.org

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech