Robte si zásoby a kupujte konzervy, príde výpadok elektriny, šíri Slovenka. Prípad už má „v merku“ polícia

  • Podľa ženy z východného Slovenska nás čaká výpadok elektriny
  • Mali by sme si teda pripraviť zásoby jedla a sviečok
  • Polícia varuje pred ďalším hoaxom
pjimage - 2021-10-15T104745.580
Unsplash/Artem Kostelnyuk Unsplash/Nicola Fioravanti
  • Podľa ženy z východného Slovenska nás čaká výpadok elektriny
  • Mali by sme si teda pripraviť zásoby jedla a sviečok
  • Polícia varuje pred ďalším hoaxom

Polícia Slovenskej republiky varuje pred ženou z východného Slovenska, ktorá na sociálne siete pravidelne pridáva videá plné hoaxov a konšpirácií. V poslednom videu žena upozorňuje Slovákov na blížiaci sa plánový výpadok elektriny a radí im, aby si urobili zásoby a nakúpili konzervy.

Nie je žiadnym prekvapením, že polícia na jej príspevok reagovala vtipným spôsobom. „Mohli by sme s „nadsádzkou“ povedať, že najvyšší predstavitelia tajných mocností žalostne nariekajú, pretože ich tajné plány bývajú na dennej báze odhaľované Ankou v jej kuchyni,“ píše na sociálnej sieti a ďalej dodáva, že tu nadsádzka končí, pretože ide o mimoriadne vážnu vec.

Video bolo preposlané Krajskej polícii v Prešove, ktorá začala konať v súvislosti s podozrením na šírenie poplašnej správy. Keďže vyšetrovanie stále prebieha, ďalšie informácie zatiaľ nie sú známe. 

ANKA ZO SVOJEJ KUCHYNE KLAME DO CELÉHO SVETA: "ROBTE SI ZÁSOBY, KUPUJTE KONZERVY, BUDE VÝPADOK ELEKTRINY!"Klamárka, ktorá vystupuje na Facebooku pod názvom "Anka Mrúzová" pravidelne nakrúca videá zo svojej kuchyne, kde sa s celým svetom delí o šokujúce odhalenia utajovaných plánov a tých skutočných právd. Mohli by sme s "nadsázkou" povedať, že najvyšší predstavitelia tajných mocností žalostne nariekajú, pretože ich tajné plány bývajú na dennej báze odhaľované Ankou v jej kuchyni. No tu aj tá nadsázka končí, keďže v tomto prípade ide o mimoriadne vážnu vec.Anka zverejnila video, v ktorom tvrdí, že dôjde k výpadku elektriny na 14 dní, alebo aj mesiac, a preto by si ľudia mali robiť zásoby (konzervy, benzín).Kontaktovali sme Polícia SR – Prešovský kraj, ktorá v tejto veci začala konať v súvislosti s podozrením na šírenie poplašnej správy. Budeme vás informovať.Zdroj hoaxu: https://www.facebook.com/anika.mruzovaoubrechtova/videos/4450785238321646/?app=fbl

Posted by Hoaxy a podvody – Polícia SR on Thursday, October 14, 2021

Hoaxov pribúda

Administrátori stránky Hoaxy a podvody – Polícia SR majú počas posledných mesiacov ruky plné práce. Slovákov varujú pred klamlivými správami a rôznymi konšpiráciami.

Len včera sa na stránke objavil príspevok týkajúci sa pikantného hoaxu, podľa ktorého by očkovaní po vakcíne nemali mať pohlavný styk. Žena, ktorá s touto informáciou prišla, tvrdí, že to je kvôli reprodukčnému nebezpečenstvu. Zároveň dodáva, že vakcína môže spôsobiť defekty novorodencov.

Polícia túto správu ihneď vyvrátila. Píše, že údaje od odborníkov, ktoré boli zverejnené nedávno, podporujú dôkaz, že očkovacia látka proti COVID-19 je bezpečná aj pre tehotné ženy. 

Zdroj: Facebook

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie