Rodina prišla kvôli bratislavským električkám až z Dubaja. Cestujú kvôli nim po celom svete

  • Povedal by si, že Bratislava má jedny z najkrajších električiek sveta?
  • Modely električiek Škoda 30T ForCity Plus zaujali rodinu v Dubaji natoľko, že si ich musela prísť obzrieť na vlastné oči
india
DPB
  • Povedal by si, že Bratislava má jedny z najkrajších električiek sveta?
  • Modely električiek Škoda 30T ForCity Plus zaujali rodinu v Dubaji natoľko, že si ich musela prísť obzrieť na vlastné oči

Zatiaľ čo mnohí obyvatelia Bratislavy nešetria kritikou na električky premávajúce v našom hlavnom meste, nájdu sa aj takí, ktorí kvôli nim pricestujú dokonca až zo zahraničia. Stalo sa to len nedávno, keď na konečnú električky číslo 4 na ŽST Nové Mesto prišiel 13-ročný Emmanue s celou svojou rodinou z Indie.

Sú veľkými fanúšikmi električiek a cestujú kvôli nim po celom svete. Postupne sa snažia spoznávať prevádzky vo všetkých krajinách. Kvôli tým bratislavským prileteli až z Dubaja.

zdroj: DPB

„Ich príbeh nás v Dopravnom podniku natoľko dojal, že sme sa im rozhodli ukázať všetko, čo sa dalo. Ako sa nová električka ovláda, vyskúšali si zazvoniť a každý si urobil na pamiatku fotku z kabíny vodiča,” vyjadril sa tím DPB pre Startitup.

-Bratislava 🇸🇰-Dopravný podnik Bratislava (DPB) Škoda Transportation 30T ForCity Plus Wagennummer 7514 als Linie 3 an…

Gepostet von MAX's – tramreisen.eu am Samstag, 22. Juni 2019

Nové vozidlá Škoda ForCity podľa nich dokonca patria k najkrajším električkám, aké vo svete videli. „Veľmi nás teší, že Bratislavčanov môžeme voziť tak modernými a klimatizovanými vozidlami, ktoré svojim dizajnom i technickým riešením patria k svetovej špičke. Veríme, že sme indickej rodine urobili zážitok a že budú mať na naše hlavné mesto len tie najkrajšie spomienky,” dodáva tím DPB.

Gepostet von Dopravný podnik Bratislava am Dienstag, 16. Februar 2016

Dopravný podnik Bratislave má zároveň dobrú správu pre všetkých fanúšikov električiek. Ak sa budeš chcieť na bratislavské električky pozrieť aj ty, a to celkom z blízka, DPB chystá deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať v druhej polovici septembra v rámci Európskeho týždňa mobility. Presný program i termín konania DPB zverejní čoskoro.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech