Rozbehni svoj mozog na plné obrátky. Kvízy sú v kurze, vyberáme pre teba tie najlepšie

  • Vezmi partiu kamarátov a choďte za zabaviť na kvíz
  • Kvízy sú populárne už nejaký ten rok a je to skvelý a hlavne vtipný spôsob trávenia voľného času
kvoizy
Ilustračný obrázok (unsplash.com)
  • Vezmi partiu kamarátov a choďte za zabaviť na kvíz
  • Kvízy sú populárne už nejaký ten rok a je to skvelý a hlavne vtipný spôsob trávenia voľného času

Ak lavíruješ medzi pasívnym a aktívnym odpočinkom, máme pre teba riešenie. Prihlás sa na kvíz. Stalo sa už takým pravidlom, že s príchodom jesene sa kvízy objavujú v ponukách mnohých kultúrnych zariadení. Nikomu sa už nechce toľko prechádzať po meste, veď sa ochladilo. Potrebuješ sa zahriať. A nielen telo ale aj myseľ.

Kvízy majú už dnes rôzne zameranie, nemusí ísť len o otázky z kvantovej fyziky. Prinášame ti hneď niekoľko. Naša ochutnávka je dôkazom toho, že pravdepodobne každá subkultúra už nejaký ten kurz poriada.

Friends Quiz

Ak si Friends maniak a všetky série si už videl aspoň 10 krát, tento kvíz jednoznačne overí tvoje vedomosti a ukáže ti medzery. Bude sa konať počas sviatočných novembrových dní a ty si užiješ kopec zábavy s typickými sloganmi a frázami, ktoré za tých takmer 20 rokov doslova zľudoveli. Nájdi si jedného alebo troch kamošov a prihlás sa.

Kvíz je tak obľúbený,že po zverejnení udalosti bol takmer okamžite vypredaný. Je však dosť možné, že miesta sa uvoľnia, preto sleduj facebookový event a je dosť možné, že sa  ti naň dostať podarí. Pravdepodobne sa však budú konať ešte ďalšie jeho pokračovania. Neváhaj a prihlasuj sa , veď priatelia sú tu stále pre teba.

Kedy a kde? KC Dunaj/3.november

Cena: 6 eur/osoba

 

Kvíz Satori Stage

V tomto peknom multižánrovom priestore sa kvízy konajú s mesačnou pravidelnosťou. Ďalší, ktorý ti dávame do pozornosti bude už čoskoro a ty môžeš v spolu s ďalšími 3 kamarátmi otestovať svoje vedomosti. S prihlasovaním dlho neotáľaj, kvízy sú samozrejme obľúbené a maximálny možný počet prihlásených tímov je 15. Nič nezdruží kolektív lepšie ako spoločný brainstorming. Ak zvíťazíš, odmena ťa neminie. Motivačnou nech ti je cena, ktorú získaš na konci kvízovej sezóny. Tá rastie každým kolom, spolu s tvojou vytrvalosťou a snahou.

Okrem súťaživej atmosféry máš postarané aj o super občerstvenie, pretože mozgu treba energiu, priamo úmerne k výdaju dopĺňať.

Kedy a kde? Satori Stage/7. november

Cena: 10 eur/tím

Gepostet von SATORI STAGE am Dienstag, 12. September 2017

Kvíz so Slavom Hlásnym XXII.

Poznáš televíznu vedomostnú súťaž Duel? V tom prípade sa tvoj 4-členný tím postaví zoči-voči rekordmanovi tejto súťaže. Ak si trúfaš, nie je o čom. Otázky sú rôznorodé a musíš mať prehľad. Vieš predsa, ako to v takom Dueli chodí. Príjemná atmosféra .klubu pod lampou je pridanou hodnotou. Tieto kvízy sú trošku špeciálne, ale určite stojí za to ich vyskúšať.

A ak si myslíš, že sa ich bežne zúčastňujú len vrcholoví makači z Mensy, musíme ťa trošku poopraviť. Svoj tím tam zvykne mať napríklad aj Juraj Kemka a iní zaujímaví ľudia. Zaradíš sa k nim túto jeseň aj ty?

Kedy a kde? .klub pod lampou/11.november

Cena: 4 eurá/osoba

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech