Ryanair dal do ponuky 1 milión zľavnených leteniek z Bratislavy. Ceny začínajú pod 5 eurami

  • Nízkonákladový dopravca Ryanair hlási opäť masívny výpredaj leteniek
  • Aktuálne je možné získať letenky so zľavou až do 30 eur pre spiatočné cesty
geni
unsplash.com
  • Nízkonákladový dopravca Ryanair hlási opäť masívny výpredaj leteniek
  • Aktuálne je možné získať letenky so zľavou až do 30 eur pre spiatočné cesty

V ponuke je 1 milión zľavnených leteniek. Výhodné ceny platia pre vybrané dátumy jednosmerných leteniek v období od októbra 2019 do mája 2020.

K dispozícii sú letenky už od 4,99 eur  do srbského mesta Niš, od 6,99 eur do bulharského Burgasu a ceny leteniek už od 9,99 eur platia pre vybrané dátumy letov napríklad do destinácií Alghero na Sardínii, grécke Atény, Birmingham, talianska Bologna, Brusel-Charleroi, ostrov Korfu, Edinburgh, holandský Eindhoven, ale tiež Londýn-Stansted, Miláno, Palma de Mallorka, Paríž-Beauvais či Solún/Thessaloniki. 

⚠VEĽKÝ VÝPREDAJ LETENIEK ✈ Z BRATISLAVY⚠Letenky do Nišu 🇷🇸od 4,99 €, do Burgasu 🇧🇬od 6,99 € a do ďalších destinácií od…

Gepostet von Letisko Bratislava / Airport Bratislava am Montag, 16. September 2019

Veľkou výhodou je aj to, že sa letí priamo z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave. Letisko pritom hlási mimoriadne úspešný uplynulý mesiac. BTS vybavilo počas augusta viac ako 326-tisíc cestujúcich. Je to druhý najvyšší augustový výsledok počtu cestujúcich na prílete a odlete v celej histórii letiska. Hranicu 300-tisíc cestujúcich sa pritom podarilo v auguste za celých 68 rokov existencie letiska prekonať len vlani, a tento rok opäť.

Gepostet von Letisko Bratislava / Airport Bratislava am Dienstag, 10. September 2019

Počet cestujúcich počas prvých osem mesiacov roka spolu vzrástol na 1 602 135 pasažierov, čo je približne o 10-tisíc cestujúcich viac ako vlani v rovnakom období. Od začiatku roka do konca augusta využilo najviac cestujúcich z Bratislavy lety do destinácií Londýn, Antalya, Dublin, Kyjev či Moskva a z nich.

Novinky v zimnom letovom poriadku

Už od konca októbra 2019 do konca marca 2020 sa môžeš tešiť aj na pravidelnú leteckú linku z Bratislavy do Alghera a to s frekvenciou 2 x týždenne. Lietať medzi dvoma mestami sa bude vždy v utorky a soboty.

Odfotili 📷ste sa tento rok na našom letisku pred svojím odletom🛫? Podeľte sa s nami o svoje fotografie v komentári. Ďakujeme, že lietate z BTS. 😘

Gepostet von Letisko Bratislava / Airport Bratislava am Freitag, 16. August 2019

Rovnako bude dopravca počas zimy zabezpečovať aj pravidelnú linku do Eindhovenu v Holandsku, ktorú počas vlaňajšej zimnej sezóny neprevádzkoval. Lety z Bratislavy do holandského Eindhovenu možno využiť v pondelky a piatky.

Okrem toho Ryanair od 27. októbra ponúkne aj priame lety do Izraela – do Eilatu. Novinkou budú lety na nové letisko Ramon, ktoré bolo otvorené tento rok v januári, a ktoré je od centra Eilatu vzdialené len 15 minút jazdy.

zdroj: ryanair.com, bts.aero

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech