Ryanair ponúka štyri nové destinácie z Bratislavy s prestupom v Miláne

  • Odteraz môžeš z Bratislavy lietať ešte viac a objaviť tak úžasné európske destinácie.
fancy-crave-158555
unsplash.com
  • Odteraz môžeš z Bratislavy lietať ešte viac a objaviť tak úžasné európske destinácie.

Niet pochýb o tom, že Ryanair je na Slovensku jednou z najpopulárnejších aeroliniek, a to najmä kvôli svojej nízkonákladovosti. Veď každý ocení to, že môže lietať do desiatok miest za často „smiešne“ ceny. Táto pôvodom írska aerolinka taktiež neustále rozširuje svoje služby a poskytuje množstvo zliav.

Oddnes Ryanair pridal 25 nových trás z letiska Miláno-Bergamo, ktoré zahŕňajú aj miesta, ako Bratislava, Hamburg, Porto, Budapešť, Solún či Vilnius. Záujemcovia si teraz môžu „booknuť“ až 50 nových trás s prestupom na tomto talianskom letisku. Doteraz Ryanair ponúkal len 20 priamych letov z Bratislavy bez možnosti rezervovať si pokračujúci let.

Konkrétne Slovákom tak Ryanair ponúka ďalšie štyri destinácie s odletom z Bratislavy. Háčik je len v tom, že sú so spomenutým prestupom. To je však zanedbateľné, ak môžeš letieť do miest ako Cagliari na Sardínii, Catania na Sicílii, Porto v Portugalsku a Valencia v Španielsku. Rezervovať si takýto let navyše môžeš na jednej letenke, takže nemáš žiadne vybavovačky navyše.

Foto: fb/Ryanair

„V Ryanair sme radi, že môžeme rozšíriť svoju sieť prestupných spojení cez letisko Miláno-Bergamo a pridať ďalších 25 trás z/do miest, ako Hamburg, Porto, Bratislava, Budapesť, Praha, Thessaloniki a Vilnius, a ponúknuť zákazníkom ešte nižšie ceny (…). Zákazníci cestujúci na týchto linkách budú schopní dostať sa na svoj ďalší len z Milána bez toho, aby museli ísť do verejnej časti letiska, a ich batožina bude prepravená až do finálnej destinácie,“ uviedol obchodný riaditeľ Ryanair David O’Brien.

Táto nová ponuka je teraz doplnená o akciové letenky už od 14,99 eur v septembrových a novembrových termínoch, ktoré si treba rezervovať najlepšie hneď, pretože deadline je už 17. augusta. Vďaka tomu si tak môžeš užiť ešte trochu leta v týchto teplých európskych letoviskách. Tak čo, už vieš, kam poletíš?

Zdroj: ryanair.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK