Ryanair práve spustil veľký zimný výpredaj. Letieť z Bratislavy môžeš od necelých 10 eur

  • Dnes máš možnosť kúpiť si letenky do desiatok rôznych destinácií so zľavou 20 %
  • Ak máš chuť na novoročný výlet, neváhaj a bookni si letenku čo najskôr, kedže akcia platí len počas limitovaného času
bo
pexels.com
  • Dnes máš možnosť kúpiť si letenky do desiatok rôznych destinácií so zľavou 20 %
  • Ak máš chuť na novoročný výlet, neváhaj a bookni si letenku čo najskôr, kedže akcia platí len počas limitovaného času

De­siatky le­tov v rámci ce­lej Európy sú už dnes v po­nuke za 9,78 eur za jed­no­smernú letenku. Ide o sumu, ktorú bežne minieš aj za obed v meste. Teraz však mô­žeš za pár eur nav­ští­viť sve­tové veľ­ko­mestá dý­cha­júce his­tó­riou, ako aj prí­mor­ské oblasti, v kto­rých do­ko­nale zre­la­xu­ješ.

Ba­víme sa o des­ti­ná­ciách ako Bar­ce­lona, Ky­jev, Mi­láno, Bo­logna, Lon­dýn a mnoho ďal­ších. Bra­ti­slav­ské le­tisko in­for­mo­valo, že 20 percentný výpredaj bude platný len dnes do pol­noci, tak kli­kaj na stránku Ry­anair a rýchlo si niečo bo­okni. V rámci zimného letového poriadku pribudli aj odlety do Sofie, Skopje, Ľvova i Milána a prílety z týchto destinácií do Bratislavy.

Konkrétne do 10. januára 2019 pridala nad rámec svojich pravidelných týždenných letov ešte 16 letov navyše spoločnosť Wizz Air, a to z Londýna do Bratislavy a späť. Zhodne po 8 letov (4 prílety a 4 odlety) pridal Wizz Air aj do bulharskej Sofie a Ľvova na Ukrajine a z nich. Po 6 letov (3 odlety a 3 prílety) pridal Wizz Air do/z macedónskeho Skopje a rovnako i dopravca Ryanair z destinácií Miláno, Birmingham a Dublin a do nich. Letenky si stále možno zakúpiť cez webové stránky dopravcov.

České aerolínie ukončia prevádzku linky Praha – BTS – Košice

Okrem informácii o výpredaji letenik prišlo Letisko Bratislava aj s jednou nie až tak pozitívnou správou. České aerolínie ukončia prevádzku na pravidelných linkách medzi Prahou a Ostravou, Prahou a Bratislavou i vnútroštátny spoj medzi Bratislavou a Košicami.

„Letecká spoločnosť České aerolínie nás informovala, že v januári 2019 ukončí prevádzkovanie pravidelnej leteckej linky na trase Praha – Bratislava – Košice a spiatočne, ktorá bola v prevádzke od 11. decembra 2013. Posledný let OK964/5 sa uskutoční 11. januára 2019. Rozhodnutie dopravcu nepokračovať v tejto tradičnej historickej linke nás mrzí, no berieme ho na vedomie. V spolupráci s Letiskom Košice budeme hľadať ďalšie možnosti ako zabezpečiť vnútroštátne spojenie medzi Bratislavou a Košicami,“ povedal predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika Jozef Pojedinec.  

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech