Ryanair spustil víkendovú akciu. Letenku si kúpiš aj za menej ako 10 eur 

  • Letenky do lákavých destinácií ako je Londýn, Barcelona, Rím, Kyjev a mnoho ďalších sú teraz v ponuke doslova za pár eur
  • Odletieť môžeš pohodlne, priamo z bratislavského letiska od necelých 10 eur za jednosmernú letenku
demm
pexels.com
  • Letenky do lákavých destinácií ako je Londýn, Barcelona, Rím, Kyjev a mnoho ďalších sú teraz v ponuke doslova za pár eur
  • Odletieť môžeš pohodlne, priamo z bratislavského letiska od necelých 10 eur za jednosmernú letenku

Kompletný zoznam zľavnených leteniek nájdeš tu.

Taliansko – Rím 

Na Ríme je skvelé, že na jeho návštevu nepotrebuješ veľa času ani peňazí. Priamo z Bratislavy sa sem dostaneš za hodinu a 40 minút. Letenku do mesta plného dobrého vína teraz kúpiš za 17,99 eur. V tomto prípade platí, že ide o naozaj obľúbenú destináciu, takže lacné letenky sa zrejme veľmi skoro vypredajú.

zdroj: unsplash

Tip na ubytovanie je napríklad 3* Le Suite Di Via Catone, v ktorom zaplatíš okolo 48 eur na osobu. Hotel ma TOP hodnotenie a nachádza sa hneď pri Vatikáne, taktiež je len kúsok od Námestia sv. Petra ako aj Anjelskeho hradu a 5 minút od stanice hlavnej linky metra.

Holandsko – Eindhoven

Eindhoven je jedno z najväčších miest Holandska, ktoré môžeme pokojne označiť ako multikultúrne mesto. Viac ako štvrtinu obyvateľov Eindhovenu totiž tvoria cudzinci. Je centrom modernej architektúry a technológií. Teraz si sem môžeš kúpiť letenku za 12,99 eur. 

zdroj: wikimedia.org

Tip na ubytovanie je štvorhviezdičkový Park Plaza Eindhoven v centre mesta s výborným hodnotením. Ide o luxusný výber za 53 eur osoba/noc. Hostia majú k dispozícii saunu, posilňovňu, krytý bazén a 3 reštaurácie. V blízkom okolí je múzeum Van Abbemuseum a park. 

Cenovo výhodný je aj štýlový Design Hotel Glow Eindhoven za veľmi výhodných 44 eur osoba/noc. Hotel je v absolútnom centre mesta, hneď vedľa vlakovej stanice.

Ukrajina – Kyjev

Hlavné mesto Ukrajiny Kyjev leží na brehoch rieky Dneper. Kyjev bezpochyby patrí medzi tie najkrajšie a najstaršie metropoly Európy.

zdroj: pixabay

Návšteva mesta môže byť pre niekoho dobrodružstvom, a tak trochu aj cesta v čase. Obrovské socialistické monumenty a cintoríny pripomínajú nie až tak dávnu históriu, ktorou toto mesto dýcha. Na vstup do Ukrajiny pritom ani nepotrebuješ víza, avšak musíš mať platný cestovný pas.

zdroj: pixabay

Tip na ubytovanie je 3* Hotel Ukraina, ubytovanie si tu vieš zabepečiť od 30 eur na noc a to vratne bohatých raňajok. Ikonický hotel je v absolútnom centre mesta s dobrým hodnotením. Nájdeš tu zrekonštruované izby a v cene je aj bezplatné storno do štyroch dní pred príchodom. Dobrodružné povahy určite ocenia aj to, že z tohto miesta štartujú aj niektoré exkurzie do Černobyľu.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech