Ryanair spustil víkendový výpredaj. Ceny leteniek z Bratislavy začínajú pod 5 eurami

  • Nízkonákladová spoločnosť Ryanair opäť odštartovala veľký výpredaj leteniek
  • Do Paríža, Milána, Ríma, Atén či Paphosu kúpiš letenky pod 10 eur. Jednosmerná letenka do Nišu nestojí ani 5 eur
  • Novinky, ktoré cestovateľov určite potešia, oznámila aj letecká spoločnosť Pobeda a Wizz Air
penn
pixabay.com
  • Nízkonákladová spoločnosť Ryanair opäť odštartovala veľký výpredaj leteniek
  • Do Paríža, Milána, Ríma, Atén či Paphosu kúpiš letenky pod 10 eur. Jednosmerná letenka do Nišu nestojí ani 5 eur
  • Novinky, ktoré cestovateľov určite potešia, oznámila aj letecká spoločnosť Pobeda a Wizz Air

Letenky z Bratislavy do srbského Nišu si môžeš kúpiť už za 4, 99 eur. Za výhodné ceny však kúpiš letenky aj do Milána, Atén, Paríža či Ríma a to za necelých 10 eur. Celú ponuku akciových leteniek nájdeš tu.

Z Bratislavy sa bude lietať do Moskvy denne aj v roku 2020

Dobrou správou, ktorou bratislavské letisko potešilo mnohých Slovákov, je aj správa o tom, že denné lety do Moskvy z nášho hlavného mesta bude možné využiť aj v roku 2020. Letecká spoločnosť Pobeda, ktorá lety zabezpečuje, spustila v týchto dňoch predaj letov medzi hlavnými mestami Ruska a Slovenska už aj na letnú sezónu.

zdroj: pixabay.com

Lietať medzi Bratislavou a Moskvou plánuje 7 x týždenne, v letnom období 5 x týždenne. V období uzávery bratislavského letiska z dôvodu rekonštrukcie križovatky vzletovo-pristávacích dráh na prelome apríla a mája sa lety neuskutočnia. Moskva je popri letoch do Londýna, Dublinu či Kyjeva jednou z najvyužívanejších destinácií s odletom z Bratislavy.

Wizz Air otvorí z Bratislavy novú linku do Petrohradu

Z Letiska M. R. Štefánika pribudne nová pravidelná letecká linka do ruského Petrohradu. Dopravca Wizz Air bude lietať z Bratislavy do Petrohradu a späť od 1. júna 2020 s frekvenciou 4 x týždenne (pondelok, streda, piatok a nedeľa).

„Oznámenie nových leteckých liniek z Petrohradu prináša nové možnosti pre cestujúcich z Ruska a do Ruska. Z Petrohradu otvárame 4 nové letecké linky, vrátane linky do Bratislavy, čím rozširujeme našu sieť liniek a poskytujeme tak cestujúcim možnosti cestovania za rozumné ceny, navyše, našou najmladšou a najekologickejšou flotilou lietadiel. Keďže nedávno bol zjednodušený proces získavania elektronických víz a tiež uvoľnená 7. sloboda pre lety do Petrohradu, veríme, že sa mesto stane pre ľudí atraktívnou destináciou,“ potvrdil na tlačovej konferencii v Petrohrade generálny riaditeľ leteckej spoločnosti Wizz Air József Váradi.

zdroj: pixabay.com

Pre lety do Petrohradu sa pre Slovákov stačí elektronicky zaregistrovať na webovej stránke Ministerstva zahraničných vecí Ruskej federácie, kde získajú bezplatné jednovstupové víza.

„Rozhodnutie leteckého dopravcu Wizz Air vítame, keďže linka do Petrohradu je tou, o ktorú sme sa dlhodobo snažili a o ktorú majú Slováci záujem a ktorú tak budú môcť využívať priamo letecky z Bratislavy. Veríme, že sa podarí získať všetky potrebné povolenia regulačných orgánov,“ doplnil Jozef Pojedinec, predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika.

Wizz Air prevádzkuje pravidelné lety z nášho hlavného mesta od roku 2016. Aktuálne lieta z Bratislavy do 6 destinácií – na Ukrajinu zabezpečuje tri letecké linky (do Kyjeva-Žuljany, Ľvova a Odesy), ďalšie lety smerujú do Skopje v Severnom Macedónsku, Sofie v Bulharsku, do Londýna-Lutonu a z nich do Bratislavy.

Zdroje: bts.aero, ryanair.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech