Ryanair spustil výpredaj leteniek z Bratislavy. Ceny začínajú pod piatimi eurami

  • Nízkonákladová spoločnosť Ryanair opäť odštartovala veľký výpredaj leteniek
  • Fanúšikom cestovania chce tým naznačiť, že leto ešte ani zďaleka nie je na konci
rekapp
pixabay.com
  • Nízkonákladová spoločnosť Ryanair opäť odštartovala veľký výpredaj leteniek
  • Fanúšikom cestovania chce tým naznačiť, že leto ešte ani zďaleka nie je na konci

Letenky z Bratislavy do destinácií ako je Miláno, Atény, Bologna, Londýn, Niš, Paríž, Rím a ďalších, si tak môžeš zakúpiť za ceny, ktoré začínajú na sume 4,99 eur za jednosmernú letenku vrátane všetkých poplatkov.

Novinkou je aj to, že Ryanair bude v zimnom letovom poriadku 2019/2020 zabezpečovať priamu pravidelnú leteckú linku z Bratislavy do Alghera na Sardínii. Talianske Alghero spájal pritom s Bratislavou letecky len v letnej dovolenkovej sezóne od apríla do októbra. Linku na Sardíniu však bude Ryanair po novom tento rok opäť prevádzkovať aj počas jesene a zimy.

zdroj: pixabay.com

Letecká linka bude k dispozícii v letovom poriadku, ktorý začne platiť od konca októbra 2019 do konca marca 2020, a to s frekvenciou 2 x týždenne. Lietať medzi dvoma mestami sa bude vždy v utorky a soboty.

Rovnako bude dopravca počas zimy zabezpečovať aj pravidelnú linku do Eindhovenu v Holandsku, ktorú počas vlaňajšej zimnej sezóny neprevádzkoval. Lety z Bratislavy do tohto atraktívneho mesta môžeš využiť v pondelky a piatky.

zdroj: pixabay.com

Okrem uvedených miest ponúkne spoločnosť od 27. októbra aj priame lety do Izraela – do Eilatu. Novinkou budú lety na letisko Ramon, ktoré bolo otvorené len tento rok v januári, a ktoré je od centra Eilatu vzdialené len 15 minút jazdy.

20 pravidelných liniek z Bratislavy

V ponuke letov Ryanairu ostávajú počas zimy aj linky na Cyprus (Pafos), Maltu, do Grécka (Atény, Solún/Thessaloniki), Francúzska (Paríž-Beauvais), na Ukrajinu (Kyjev-Boryspiľ), do Talianska (Bologna, Rím-Ciampino, Miláno-Bergamo), Belgicka (Brusel-Charleroi), Írska (Dublin), Srbska (Niš) a Veľkej Británie (Londýn-Stansted, Leeds-Bradford, Manchester, Edinburgh, Birmingham). Spolu bude dopravca zabezpečovať v zime z Bratislavy až 20 pravidelných liniek.

Letenky do uvedených destinácií si možno zakúpiť na webe Ryanair za ceny od 7,99 eur za jednosmernú letenku vrátane všetkých poplatkov.

zdroj: pixabay.com
Čoskoro už budeš môcť taktiež využiť v poradí už tretiu pravidelnú leteckú linku na Ukrajinu. Po Kyjeve a Ľvove otvorí dopravca Wizz Air letecké spojenie z Bratislavy do Odesy pri Čiernom mori. Táto letecká linka bude k dispozícii od 3. novembra 2019 s frekvenciou dvakrát týždenne, v stredu a v nedeľu.

zdroj: ryanair.com, bts.aero

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech