Samsung spúšťa Galaxy Week: K smartfónu získate navyše Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy week SK
Samsung

Samsung spustil týždňovú akčnú ponuku s názvom Galaxy Week. Pokiaľ si od pondelka 22. 2. 2021 do nedele 14. 4. 2021 zakúpite jeden z vybraných prémiových smartfónov Samsung, získate navyše ako bonus bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Live v hodnote 169 Eur. Ponuka je dostupná v internetovom obchode www.samsung.sk.

Pokiaľ si počas Galaxy Week kúpite nové zariadenie z radu Galaxy Note20, Galaxy Z Fold2 5G alebo Galaxy Z Flip 5G, dostanete k nákupu bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Live v akomkoľvek farebnom prevedení ako bonus. Bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Live ponúkajú jedinečný dizajn, ktorý sa snúbi s komfortom a čistým zvukom. Sú vybavené 11 mm wooferom, ktorý zabezpečuje dunivé basy, a 6,5 mm tweeterom s minimálnym skreslením.

Galaxy Buds Live sú vybavené aktívnym rušením hluku (ANC), ktoré odfiltruje rušivé zvuky okolia a vy sa budete môcť sústrediť na prácu alebo si len v pokoji užiť svoju obľúbenú skladbu.  „Vymeňte starý za nový“ a získajte až 530 € naspäť za váš starý telefón. Do konca apríla navyše pokračuje akcia „Vymeňte starý za nový“, v rámci ktorej môžete získať bonus až 200 Eur k výkupnej cene svojho starého mobilného telefónu, ak si zakúpite smartfón zo série Galaxy S21 5G.

Vymeňte starý za nový

Samsung však pripravil aj špeciálnu bonusovú kampaň „Vymeňte starý za nový“, ktorú môžete využiť do 30. apríla 2021. V rámci nej môžete od 1. 3. 2021 získať bonus v hodnote až 300 Eur navyše k výkupnej cene, ak si kúpite jednu z noviniek zo série Galaxy S21 5G a súčasne odpredáte svoj použitý funkčný mobilný telefón. Naspäť tak môžete získať až 630 EUR za váš starý telefón. Kompletné pravidlá získania výkupného bonusu vrátane vykupovaných modelov Samsung nájdete na internetovej stránke www.novysamsung.sk.

Ak sa chcete dozvedieť viac o produktoch Samsung, vypočujte si aj podcasty On/Off by Samsung so Sajfom.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK