Šéf O2 Slovensko Peter Gažík nám prezradil, koľko platí faktúru za telefón

  • Do našej relácie Bez výhovoriek sme si tentokrát pozvali CEO jedného zo štvorice našich mobilných operátorov
  • Peter Gažík z O2 nám toho prezradil viac, než by si čakal
Untitled-1
YouTube
  • Do našej relácie Bez výhovoriek sme si tentokrát pozvali CEO jedného zo štvorice našich mobilných operátorov
  • Peter Gažík z O2 nám toho prezradil viac, než by si čakal

Ak si pravidelným divákom našich videí na YouTube, tak ti určite neuniklo, že týždeň čo týždeň na náš kanál pribúda relácia Bez výhovoriek, kde sme už v našom horúcom kresle privítali nejednu zaujímavú osobnosť slovenského biznisu i šoubiznisu. Len nedávno sme tu mali youtubera PPPetra, ktorý nám rozpovedal bizarný zážitok s našou políciou (sleduj TU), Bekim nám porozprával ako si zabudol vozík (nájdeš TU) a chalani z Naked Bananas si pospomínali na svoje začiatky pri natáčaní (viac TU).

Aj dnes už však nájdeš na našom kanáli ďalšiu epizódu, do ktorej sme si zavolali priamo šéfa slovenského O2, Petra Gažíka, ktorý sa o svojej práci rozhovoril, ako inak, bez výhovoriek. Hneď prvou otázkou ho náš Draho odpáli“, keď sa ho opýtal, ako je možné, že im tak dlho trvalo dostať sa k dvom miliónom zákazníkom, čo O2 považuje za kľúčový moment pôsobenia u nás. „Vieme, že na Slovensku je zhruba 5,5 milióna občanov, a teda ten rast nemôže byť v desiatkach miliónov. Logicky,“ nedal sa náš hosť.

Na  pokoji sme nenechali ani tému startup vs. korporácia, keďže obe Peter Gažík zažil. Odpovedal trefne: „Startup má úžasné čaro v tom, že si tvoríte ten príbeh sám a máte veľkú možnosť ho ovplyvniť. Na druhej strane korporácia so svojou silou a schopnosťami vám dáva možnosť spraviť výrazne väčší impact v tom, čo robíte.“

Už sme ťa nalákali? Tak vieš čo? V najlepšom treba prestať. Prezradíme ti však, že vo videu sa dozvieš aj čo si šéf O2 myslí o tom, že naše malé Slovensko má štyroch veľkých operátorov, aký bol jeho prvý mobil, to, akú najväčšiu bizarnosť so svojimi klientmi zažil aj aký najvyšší účet za telefón už pri fyzickej osobe videl.

Takže nech sa páči, pozri si ho do konca.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech