Šetríme peňaženku aj prírodu s Kaufino

Snímka obrazovky 2021-10-13 o 8.31.43
Kaufino

Istotne máte každý týždeň vo vašej schránke množstvo papierových letákov, ktoré si často ani nepozriete a putujú rovno do koša. Zbytočne minutý papier, financie od obchodov na tlač a distribúciu, ktoré mohli použiť napríklad na väčšie zľavy a mnohé ďalšie nevýhody. Nehovoriac vôbec o tom, že vám leták nemusí prísť a dá sa aj pomerne jednoducho stratiť. Kaufino však má riešenie.

Internetový portál Kaufino vám prináša skvelé online letáky, z tých najlepších a vami najobľúbenejších obchodov. Stačí sa pozrieť na web Kaufino, kde nájdete mimoriadne širokú ponuku letákov a aj zľavových kódov a zľavových kupónov, ktoré sa často dajú aj kombinovať. Webový portál Kaufino je navyše úplne bezplatný a bez nutnosti registrácie. Šetrenie nikdy nebolo jednoduchšie a dostupnejšie.

Šetríme peňaženku s Kaufino

Chcete mať prehľad o tých najlepších akciách a zľavách, ktoré obchody poskytujú? Na Kaufino nájdete letáky z obchodov všetkých kategórií. Hľadáte najnovšie módne kúsky? Je tu pre vás BonPrix alebo About You. Chystáte sa na dovolenku a hľadáte skvelé ubytovanie? Pozrite sa na Booking alebo Hotels.com. Vyberáte si nové doplnky do domácnosti? Pozrite sa na ponuku obchodov ako Obi alebo Merkury Market. Zvažujete len väčší nákup potravín do domácnosti? Pozrite si detailne Billa leták, Tesco leták online, či ponuku hypermarketov a supermarketov ako Lidl, Kaufland, či Coop Jednota a Žabka. Výber je len na vás. Kaufino vám zaistí ten najlepší servis, aby ste ušetrili, čo možno najviac.

Šetríme prírodu s Kaufino

Ste milovníkom prírody a veľmi neradi sledujete jej ničenie a znečisťovanie? Spravte malý, no významný krok a šetrite prírodu s Kaufino. Dajte najavo hypermarketom a supermarketom, že nemáte záujem o papierové letáky, a že si letáky dokážete pohodlne prehliadať v online podobe. 

Hypermarkety a supermarkety pravidelne investujú nemalé čiastky do papierových letákov, ich tlače a následnej distribúcii do schránok. Ak by tieto peniaze dokázali ušetriť, zaručene by vám vedeli poskytnúť oveľa väčšie zľavy na vaše obľúbené produkty. Koniec koncov by tento krok viedol k väčšej spokojnosti aj predajcu, aj zákazníka a aj prírody. Spravte svoj malý krok k šetreniu prírody a prezerajte si letáky online. Je to úplne bezplatné, pohodlnejšie a máte ich k dispozícii naozaj kedykoľvek. Napríklad Tesco leták online, ktorý je plný akčných ponúk, ale aj Lidl leták, ktorý v papierovej podobe vo vašich schránkach už ani nenájdete, keďže reťazec Lidl sa rozhodol prestať s doručovaním papierových letákov do schránok svojich zákazníkov.

Vyskúšajte Kaufino a zaručene nebudete ľutovať

Internetový portál Kaufino dokáže šetriť okrem vašej peňaženky aj našu prírodu. Prezerajte si letáky pohodlne online, nech ste kdekoľvek. V ponuke nájdete aj skvelé zľavové kódy a zľavové kupóny, ktoré vám umožnia ušetriť ešte omnoho viac. Vyskúšajte Kaufino a zaručene nebudete ľutovať. Je to úplne bezplatné a k využívaniu všetkých ponúk nie je potrebná absolútne žiadna registrácia. A to sa oplatí.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech