Si freelancer či miluješ cestovanie? Skonči s vecami, ktoré ťa držia na jednom mieste

  • Nám mladým veľmi nevonia lipnúť na istotách a stereotype. Chceme byť neustále v pohybe a objavovať nové možnosti, ktoré nám život ponúka. Veci, ktoré nás v tom obmedzujú, by preto mali patriť minulosti.
collageztdzr
pexels.com/pexels.com
  • Nám mladým veľmi nevonia lipnúť na istotách a stereotype. Chceme byť neustále v pohybe a objavovať nové možnosti, ktoré nám život ponúka. Veci, ktoré nás v tom obmedzujú, by preto mali patriť minulosti.

Len donedávna boli mobilné paušály a niekoľkoročné viazanosti jediným spôsobom, ako si dovoliť dobrý telefón či počítač s internetom. Dnes však žijeme v roku 2017 a nikto nechce byť znásilňovaný operátormi a poskytovateľmi ďalších služieb. O to viac, keď pracuje ako freelancer či pravidelne cestuje a nezostáva na jednom mieste dlhodobo. Nikdy nevie, kedy si zas zbalí kufre a svoj byt, televíziu a internet týždne neuvidí.

foto: pexels.com

Posledná vec, za ktorú by  platiť, je nevyužívaná služba len preto, že nás k tomu viaže nejaká zmluva. Napriek rozšírenému cestovateľskému trendu však málo spoločností prispôsobuje ponuku svojich služieb reálnym potrebám ľudí. Nie je sa však čomu čudovať. Z viazaností a z garancie, že im na účet každý mesiac príde presný obnos peňazí, totiž žijú. Príkladom sú napríklad aj posilňovne, ktoré fungujú na báze ročnej viazanosti a vďaka tomu si môžu dovoliť ponúkať nižšie ceny.

Daňou za finančnú výhodnosť však môže byť fakt, že v istom momente už službu nebudeme môcť využívať a na krku nám zostane povinnosť platiť za ňu naďalej. Nikoho totiž nebude zaujímať, že sa odsťahujeme z podnájmu či zmeníme prácu. A čo ak chceme ten super internet či prémiový kanál len otestovať? To zadarmo ponúkne len málokto. Dieru na trhu sa však snaží zaplniť operátor Slovanet, ktorý ide s dobou a vychádza v ústrety mladým digitálnym nomádom a cestovateľom.

foto: Slovanet

Ako jeden z mála operátorov poskytuje na svojej sieti paletu produktov bez viazanosti. Slovanet pritom cieli na milovníkov slobody z Bratislavy, Popradu a Prešova, ktorým je viazanosť proti srsti. Ponúka kvalitný internet, televíziu a telefonovanie za transparentné ceny. Za optický internet zaplatíš od 11 eur za rýchlosť 15 Mbit/s do 17 eur za rýchlosť 100 Mbit/s pre náročnejších užívateľov. Optik 100 je skvelý napríklad pre freelancerov, pretože s ním uploadneš súbor rýchlosťou až 30 Mbps.

Za moderný Wi-Fi router PRO zaplatíš len smiešny mesačný poplatok 50 centov a môžeš sa tešiť zo skvelého internetu. Telefonovať môžeš už od 3 eur a televíziu s najsledovanejšími kanálmi si pozrieš už za 10 eur mesačne. Všetky podmienky a ceny sú transparentné a nestretneš sa so žiadnymi skrytými poplatkami, ktoré ťa pri iných poskytovateľoch môžu zaskočiť.

Pre ešte výhodnejšiu cenu si môžeš zvoliť aj kombináciu služieb v komplexných balíkoch. A to všetko so zárukou, že službu môžeš kedykoľvek zrušiť, ak dodržíš 3-mesačnú výpovednú lehotu. Pred jej kupovaním už nebudeš musieť rozmýšľať nad tým, či je tvoja bytová a pracovná situácia stabilná a báť sa, že o svoje peniaze prídeš. Ak zrazu príde možnosť lepšej práce v inom meste, v zahraničí, či pokojne aj možnosť precestovať svet, Slovanet jednoducho a bez námahy zrušíš. No big deal.

Nenechaj sa obmedzovať nikým a ničím a buď sám sebe pánom. V otázkach, či zostať alebo ísť, tak za teba nikdy nebude rozhodovať operátor či nejaká zmluva.  :)

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Slovanet.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech