Šialený biznis má onedlho „dennú milionárku“. Bella Thorne ako prvá dobyje OnlyFans

  • Menej ako 24 hodín stačilo bývalej hviezde z Disney seriálov na to, aby si obsahom pre dospelých zarobila na známej britskej platforme OnlyFans viac ako milión dolárov
  • Profit chce využiť pre vlastný biznis
bella thorne
TASR/Jordan Strauss/Invision/AP
  • Menej ako 24 hodín stačilo bývalej hviezde z Disney seriálov na to, aby si obsahom pre dospelých zarobila na známej britskej platforme OnlyFans viac ako milión dolárov
  • Profit chce využiť pre vlastný biznis

Viac ako jeden milión dolárov za 24 hodín. Toľko zarobila podľa slov portálu televízie CNN Bella Thorne. Správa sa odvoláva na konkrétne reporty platformy OnlyFans. 

Vytvorila konto a zarobila

Keď si na britskej kreatívnej platforme v špeciálnej aplikácii vytvorila profil herečka Bella Thorne, za necelý deň mala na svojom konte peknú sumu peňazí. Nejde o žiadnu náročnú zárobkovú činnosť. OnlyFans poskytuje užívateľom, prevažne tým od 18 rokov, erotický a v niektorých prípadoch aj pornografický obsah. Populárne sú taktiež kreatívne výstupy fitness blogerov a iných zaujímavých ľudí.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Should I drop the full video on my OF??? Should I drop this SONG OF MINE TOO??? Video by my babydoll and the best ever @emmahollyjones

Príspevok, ktorý zdieľa BELLA (@bellathorne),

Jeho možnosti už podľa slov CNN využilo viacero celebrít, ktoré nechcú vo veľkom publikovať na TikToku.

Ak sa chceš zaregistrovať na OnlyFans, pokojne tak môžeš urobiť. Obsah je samozrejme na kľúč a za mesačný neobmedzený prístup zaplatíš od 13 dolárov vyššie. Publikované fotografie herečky, ktoré ešte nikto predtým nevidel, si mohli fanúšikovia pozrieť v špeciálnej sekcii. Zaplatiť museli 20 dolárov.

Na OnlyFans sa prihlásila 14. augusta. 

Nie prvá erotika 

Už minulý rok sa so svojou režisérskou prvotinou objavila Bella Thorne na erotickom streame Pornhub. Odtiaľ si hneď odniesla ocenenie Vision Award. Film sa volal Her and Him. Keď preberala cenu priznala, že spolupráca so svetoznámou platformou ju baví a považuje ju za vzrušujúcu. 

Milión dolárov, ktoré na OnlyFans tentokrát zarobila, nemá v úmysle len tak premrhať. Časť chce venovať charite a s tou druhou by sa rada investične realizovala v rámci svojej produkčnej spoločnosti. Chystá tiež ďalší film. Preto sa finančný základ zíde aj tu. 

Život jej to nezmenilo. Hovorí, že zájde stále len tak ďaleko, ako to v tej chvíli cíti a sama chce. 

Zdroje: cnn.com, pagesix.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK