Sieť kaviarní Mondieu mieri do zahraničia, novinky má prichystané aj pre Slovákov

  • Bistro prichádza s novinkami aj na slovenskom trhu
Ilustračný obrázok (unsplash.com)
Ilustračný obrázok (unsplash.com)
  • Bistro prichádza s novinkami aj na slovenskom trhu

Prevádzky konceptu Mondieu sa od vzniku prvej kaviarne, ktorá otvorila v roku 2013 na Panskej ulici v Bratislave, začali rozrastať ako huby po daždi. Aktuálne ich je v hlavnom meste šesť plus jedna franšíza, jedna prevádzka sa nachádza v Košiciach a ďalšia v Prahe.

Podľa informácií Startitup mieri Mondieu aktuálne do zahraničia, kde chce predstaviť svoj koncept, ktorý na Slovensku i v Česku oslovil mnohých milovníkov dobrého jedla.

„Áno, je to pravda, momentálne je to ale v štádiu príprav, preto by sme neradi komunikovali niečo, čo nie je ešte na 100 percent hotové,“ potvrdil PR manažér Mondieu Tomáš Mácha.

Môže byť niečo krajšie, ako pokojné letné a prázdninové ráno? Krásne prázdniny priatelia!!! 😘

Gepostet von Mondieu am Samstag, 29. Juni 2019

Okrem expanzie na zahraničný trh chystá značka niekoľko noviniek aj u nás na Slovensku. Tá prvá poteší hlavne vegetariánov a burgrových nadšencov. V prevádzke Franchisé No. 1 ponúka v rámci „Veget experience“ vegetariánske burgre s mäsovou náhradou Beyond Meat. Burger dostaneš v prevádzke za 14,90 vrátane hranolčekov s dipom.

zdroj: Beyond Meat Burger (Startitup)

„V rámci konceptu VEGET Experience pripravili hneď niekoľko vegetariánskych jedál. Beyond meat máme v ponuke od júla a za tak krátku dobu si získal množstvo priaznivcov. Beyond Meat neobsahuje GMO suroviny, lepok ani sóju. Dokonale zasýti a zároveň je šetrný aj k planéte. To je hlavný dôvod, prečo sme sa rozhodli práve pre Beyond Meat. V budúcnosti ho chystáme zaradiť aj do menu v prevádzke Laboratoire,“ upresnil Mácha.

Mondieu sa spojilo aj so slovenskou značkou Slowlandia. Od minulého týždňa tak v prevádzkach nájdeš lieskovce či mandle v bielej, tmavej či mliečnej čokoláde.

Aj vy máte tak krásnu nedeľu? 😘

Gepostet von Mondieu am Sonntag, 26. Mai 2019

Zdroj: Facebook Mondieu

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie