Simpsonovci predpovedali pandémiu aj pád dvojičiek. Rok 2022 má podľa nich priniesť riadne prekvapenia

  • Tvorcovia Simpsonovcov podľa internetu dokážu predvídať budúcnosť
  • Vraj dokázali predvídať zvolenie Donalda Trumpa či pád dvojičiek
  • Tvorcovia Simpsonovcov podľa internetu dokážu predvídať budúcnosť
  • Vraj dokázali predvídať zvolenie Donalda Trumpa či pád dvojičiek

Simpsonovci sú známy americký seriál z produkcie kanálu Fox. V súčasnosti ide o najdlhšie vysielaný animovaný seriál, ktorý sa stále vysiela. Od roku 1989 sa podarilo na obrazovky dostať celkovo 728 epizód, ktoré ani v dnešnej dobe nestrácajú na popularite.

Matt Groening ako tvorca tejto žlto sfarbenej rodinky je spolu so svojím tímom označovaný ako niekto, kto dokáže predvídať budúcnosť. Aké predikcie budúcnosti už vyšli? Aké nás môžu čakať? Ako je možné, že to vlastne vedia, sa dozvieš v našom článku.

Trump prezidentom už v roku 2000

To, že tento seriál začal predpovedať budúcnosť, sa stalo veľkým fenoménom. Kedy to však celé začalo? Prvé náznaky tohto trendu sa objavili potom, čo Simpsonovci mali predvídať zvolenie amerického prezidenta Donalda Trumpa už v diele z roku 2000.

kreslená postavička ako kráča dole schodami
zdroj: bbc.com

Išlo o epizódu, kedy sme sa pozreli do Bartovej budúcnosti. Lisa sa tam objavila totiž ako zvolená prezidentka a pri scéne z jej príhovoru sme mohli započuť hlášku: „Ako viete, zdedili sme po prezidentovi Trumpovi značnú finančnú tieseň.“  

V roku 2017 sa aj napokon stal Donald Trump 45. prezidentom USA. 

Lisa Simpson ako prezidentka
zdroj: Youtube/reprofoto matthewpappa

Táto predikcia odštartovala novú vlnu všemožných článkov a videí o tom, čo všetko Simsponovci dokázali v minulosti predpovedať a vyplnilo sa.

Disney odkúpilo Fox

V roku 1999 vyšla epizóda, v ktorej režisér a scenárista Ron Howard dáva Homerovi príležitosť v Hollywoode. Ide Homerov nápad predstaviť zástupcom 20th Century Fox. Portál DisInsider spozoroval jeden malý detail, ktorý sa objavil na jednom veľmi rýchlom zábere na logo štúdia, kde pod názvom je napísané: „Divízia spoločnosti Walt Disney Co.“

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Zdroje: The DiInsider, New York Times, The Ringer, Insider, New York Post, NME

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá