Sleduj na facebooku tento livestream, môžeš ušetriť balík peňazí

SamsungFutureStore-SK

Nakupovanie a zábava. Oboje si môžete už druhýkrát užívať počas exkluzívneho živého streamu pod názvom #SAMSUNGFUTURESTORE, ktorý bude Samsung vysielať vo štvrtok 21. októbra od 19.00 hod. na svojom Facebooku. V rámci unikátneho hodinového prenosu budete mať možnosť si kúpiť smart hodinky Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic za skvelú cenu, ktorá bude prekvapením! Zľava potrvá iba v čase konania živého vysielania a produkty Samsung sa predstavia v úplne netradičnom formáte. Navyše v súťaži budete môcť vyhrať prémiové slúchadlá Galaxy Buds2 v hodnote 149 €.

Streamom, ktorého hviezdami budú smart hodinky, bude sprevádzať moderátor Európy2 Petr Říbal, influencerka a Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková a český YouTuber Jakub Destro. Skutočnú moc ale budete mať v rukách a klávesniciach predovšetkým vy, diváci streamu. Práve vy sa totiž stanete režisérmi tejto show a budete sa tak môcť na vlastné oči presvedčiť, či hodinky od Samsungu skutočne splnia vaše očakávania. Aké výzvy si pre túto ojedinelú akciu pripravíte?

Čo, kedy, kde

Živý stream #SamsungFutureStore s možnosťou nakúpiť so zľavou a dokonca aj vyhrať sa koná na facebookovej stránke Samsung vo štvrtok 21. októbra od 19.00 hod. Pripojte sa k udalosti kliknutím na tento odkaz.

Live stream? Show? Akčná zľava? Súťaž? A čo tak to dať všetko dohromady! @Samsung v unikátnom živom prenose #SamsungFutureStore na Facebooku predstaví hodinky Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic. Recenzie a testovania sa chopí nielen moderátor Evropy2 Petr Říbal a jeho hviezdni hostia, ale predovšetkým vy, diváci! A to najlepšie? Po dobu konania tejto jedinečnej akcie získate na uvedené hodinky úplne výnimočnú zľavu, ktorá bude prekvapením. Navyše máte veľkú šancu vyhrať slúchadlá Galaxy Buds2.

Buďte súčasťou budúcnosti nakupovania a pripojte sa dnes o 19.00 hod. na Facebooku Samsungu.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie