Sledujte prémiové kódy a hrajte o skvelé auto!

  • Každú nedeľu v období od 6. do 27. decembra 2020 môžu fanúšikovia hry LOTO vyhrať nový automobil
PR-PREMIOVA-HRA-800x600px-page-001
TIPOS
  • Každú nedeľu v období od 6. do 27. decembra 2020 môžu fanúšikovia hry LOTO vyhrať nový automobil

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. pripravila pre fanúšikov hry LOTO ďalšie prémiové žrebovania, v ktorých môžu vyhrať atraktívne automobily KIA OPTIMA,  každé v hodnote viac ako 40 tisíc eur. Hrá sa až o sedem nových automobilov, šanca je vysoká. Stačí si odložiť potvrdenie o uzatvorení stávky aj v prípade, že hráč nevyhrá finančnú výhru.

Víťazná jazda s LOTOm pokračuje aj vo vianočnom období. Séria ďalších štyroch nedeľných prémiových žrebovaní sa začína 6. decembra a skončí sa hneď po vianočných sviatkoch, t. j. 27. decembra. Do prémiového žrebovania sa súťažiaci už môžu zapájať.

Do špeciálnych prémiových žrebovaní bude zaradená každá stávka pre nedeľné žrebovanie v číselnej lotérii LOTO uzatvorená na predajných miestach TIPOS-u, cez internet alebo prostredníctvom SMS v období do 27. decembra 2020 (vrátane). „Prémiového žrebovania sa automaticky zúčastňujú aj tí zákazníci, ktorí využívajú predplatené stávky. Je veľmi dôležité, aby si zákazník odložil potvrdenie o uzatvorení stávky, kde má uvedený prémiový kód, lebo v prípade, ak nevyhrá finančnú časť výhry, môže vyhrať auto. A práve týmto kódom sa musí preukázať,“ vysvetľuje Dáša Kubovičová, manažérka úseku žrebov a lotérií TIPOS.

Prémiové žrebovania s TIPOS-om sú vítaným spestrením číselných hier. Obdobné prémiové žrebovanie bolo aj na jeseň. „Kým v jesennom žrebovaní boli vyžrebovaní piati výhercovia áut KIA Optima, vianočné prémiové žrebovanie bude na výhry ešte bohatšie,“ avizuje Kubovičová. V decembri je totiž pre hráčov pripravených až sedem automobilov. V prvom žrebovaní sa bude hrať o dve vozidlá. V druhom i treťom žrebovaní bude možné vyhrať po jednom aute a vo štvrtom prémiovom žrebovaní, ktoré pripadne na 27. decembra, sa bude hrať až o tri atraktívne vozidlá značky KIA OPTIMA.

Čo musíte urobiť pre to, aby sa na vás usmialo šťastie?

  1. Podajte si stávku v hre LOTO s minimálne jedným vyplneným hracím poľom – tipom.
  2. Urobte tak v období do 27. decembra 2020 (vrátane), pričom stávka musí byť podaná pre nedeľné žrebovanie.
  3. Spôsobov ako tipovať svoje šťastné čísla je hneď niekoľko – cez internet na etipos.sk, na predajných miestach spoločnosti TIPOS alebo odoslaním príslušnej SMS na číslo 3333.
  4. Potvrdenie o uzatvorení stávky nevyhadzujte. A to ani v prípade, že ste nevyhrali finančnú výhru. Každá uzatvorená stávka má totiž svoj unikátny prémiový kód. Ten bude zaradený do prémiového žrebovania v závislosti od počtu uzatvorených tipov na jednej stávke – koľko tipov bude na stávke, toľkokrát bude prémiový kód zaradený do žrebovania o automobil. A to bez ohľadu na to, či ste vyhrali alebo nevyhrali finančnú výhru.

O tom či ste sa stali majiteľom novučičkého automobilu, sa dozviete v pravidelnom nedeľnom žrebovaní, počas ktorého bude vyžrebovaný príslušný počet prémiových kódov. Tie nájdete aj na webstránke tipos.sk.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK