Vďaka Slido budú prezentácie o krok bližšie k divákom

Alexandra Dulaková / 28. augusta 2015 / Biznis

Jednoduchý a rýchly prístup k prezentáciám z prednášok, ktoré nás zaujali a ku ktorým by sme sa radi vrátili – to sľubuje nová inovácia slovenského startupu Slido.

Projekt nesie meno Live Slides a je pre všetkých, ktorí by si radi z prednášok aj niečo odniesli. Či už ide o prednášky na vysokej, workshopy alebo školenia, niekedy predsa len nastane ten moment, v ktorom sa prebudíme zo zimného spánku a na prezentácii nás niečo zaujme. Ak je teda predpoklad dobrého prednášajúceho a zaujímavej témy splnený, poprípade ak niečo z prezentácie musíme vedieť – aj keby sme nechceli – Live Slides nám môžu zachrániť kožu.

 

 

Opisovať zo slidov nie je vždy praktické a rovnako ani fotenie mobilom nemusí všetkých prítomných vždy nadchnúť. Preto je fajn, že vďaka Live Slides bude prezentácia dostupná pre všetkých prítomných, ktorí si aplikáciu stiahnu a následne sa prihlásia na event podľa vlastného výberu. Sprístupnia sa im tak všetky prednášky, ktoré si môžu pridať do svojho Live Slides repertoára a veselo sa vydať smerom do prednáškových miestností.

 

Spolu s prednášajúcim budú všetky slidy vidieť aj účastníci, presne v tom istom čase a presne tým istým tempom. Ak ich nejaká informácia zaujme a budú si ju chcieť zapamätať, stačí, ak do slidu jediným kliknutím vložia vlastnú záložku. Po prednáške im e-mailom prídu všetky slidy, v ktorých si záložky nechali a už sa teda nebudú môcť na nič vyhovárať, ak si dôležité informácie predsa len nebudú vedieť zapamätať.

 

 

Systém je veľmi priamočiary a priebeh podujatí, na ktorých sa účastníci nachádzajú pod paľbou informácií, tým značne zjednodušia. Či už ide o informácie, ktoré vás skutočne zaujmú alebo také, ktoré si kvôli vyšším autoritám zapamätať musíte – Live Slides s tým dokážu efektívne pomôcť.

 

 

Zdroj: blog.sli.do

Pridať komentár (0)