Slováci ako prví na svete prichádzajú s liečebnou terapiou pomocou minerálov

  • Manželia Valiašekovci 12 rokov vyvíjali minerálnu terapiu ELTM
  • Pri výrobe ELTM sú použité najvyspelejšie technológie a poznatky z kvantovej fyziky
  • Terapia dokáže diagnostikovať stav organizmu, regeneruje, uvoľňuje stres či skracuje liečbu pri chorobách
  • Manželia Valiašekovci 12 rokov vyvíjali minerálnu terapiu ELTM
  • Pri výrobe ELTM sú použité najvyspelejšie technológie a poznatky z kvantovej fyziky
  • Terapia dokáže diagnostikovať stav organizmu, regeneruje, uvoľňuje stres či skracuje liečbu pri chorobách

S unikátnou terapiou na svetovej úrovni prichádzajú manželia Valiašekovci, autori knihy Liečenie minerálmi. Ako prví na svete vyvinuli technológiu regenerácie voľnou energiou v spojení s liečivými účinkami minerálov. Bola vyvíjaná 12 rokov, počas ktorých ju testovali a zdokonaľovali až do súčasnej podoby. Minerálna terapia ELTM je inteligentná.

Prispôsobuje sa jednotlivcom, pričom dokáže základným spôsobom diagnostikovať stav organizmu. Má komplexné účinky, pôsobí okamžite a intenzívne na fyzické telo, ako aj na psychiku. Súčasne regeneruje, detoxikuje, dopĺňa energiu, uvoľňuje bolesť, stres, napätie, syndróm vyhorenia. Skracuje čas liečenia pri chorobách a úrazoch o 40 až 70 % oproti bežným spôsobom liečenia.

Minerálna terapia ELTM aktivuje vzájomné prepojenie a zosilnenie komunikácie medzi jednotlivými bunkami ich revitalizáciu a obnovenie funkčnosti. Prírodné minerály majú širokospektrálne vibrácie, ktoré prenikajú celým telom, všetkými bunkami, očisťujú, posilňujú a vylaďujú celý organizmus na správnu frekvenciu pôsobenia. Takto naladený organizmus sa začne prirodzeným spôsobom liečiť, regenerovať, očisťovať, zbavovať sa toxínov, škodlivých látok a poškodených buniek. Frekvenčné ladenie zabezpečujú prírodné minerály, ktoré sú zastúpené aj v ľudskom tele a pôsobia priamo na jednotlivé funkcie. Organizmus získava energiu a vitalitu, psychickú a fyzickú odolnosť. Frekvenčné zosilnenie minerálov zabezpečuje voľná energia pôsobiaca na základe poznania kvantovej fyziky a biofyziky ľudského tela.

Pri výrobe minerálnej terapie ELTM sú použité najvyspelejšie technológie a poznatky z kvantovej fyziky. V terapii je použitých približne 100 druhov minerálov z celého sveta, od základných, bežne dostupných v obchodoch cez drahokamy používané v šperkoch až po minerály, ktoré poznajú len zberatelia.

Minerálna terapia ELTM je bezdotyková, príjemná, nenáročná na čas, prevádzkovanie, servis a obsluhu. Je vhodná pre spoločnosti zaoberajúce sa regeneráciou a starostlivosťou o telo. Centrá zdravia, kúpele, rehabilitačné a liečebné zariadenia, wellness, hotely, športové kluby, posilňovne, fitnes štúdia, detoxikačné, masérske a terapeutické  zariadenia. Oceniť ju vedia aj firmy, ktoré majú záujem o zvýšenie pracovnej výkonnosti a efektivity. Terapiou napríklad dokážu riešiť syndróm vyhorenia u svojich zamestnancov.

ELTM teraz hľadá obchodných zástupcov pre Slovensko a Európu na prenájom a predaj terapií, ako aj obchodné zastúpenia – prevádzkovateľov terapií. Ak chceš byť súčasťou tohto projektu, kontaktuj: [email protected], +421 918 802 150, www.mineralna-terapia.sk.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK