Slováci sa môžu tešiť: Imagine Dragons vystúpia na Lovestream festivale už čoskoro

  • Festival prejde niekoľkými zmenami, no aj v ďalšom roku pritiahne na Slovensko svetové mená
  • Jedným z nich je známa kapela Imagine Dragons, ktorej hity poznáš aj ty
imagine dragons
Imagine Dragons, Reprofoto/Arik On Tour
  • Festival prejde niekoľkými zmenami, no aj v ďalšom roku pritiahne na Slovensko svetové mená
  • Jedným z nich je známa kapela Imagine Dragons, ktorej hity poznáš aj ty

V roku 2022 priniesol LOVESTREAM FESTIVAL na Slovensko megahviezdy, ako sú Red Hot Chili Peppers, Dua Lipa alebo Lost Frequencies či Calum Scott. Festival sa bude konať aj v roku 2023, no prinesie so sebou niekoľko zmien. Okrem toho, že sa bude konať na inom mieste a v inom termíne, aj v ďalšom roku privíta megahviezdu. Bude ňou jedna z najžiadanejších koncertných kapiel súčasnosti, Imagine Dragons. 

Lovestream festival síce ostáva v hlavnom meste, no v roku 2023 plánuje zmenu miesta. Stane sa tak plnohodnotným hudobným festivalom, aj čo sa týka celkového vybavenia. 

Najpodstatnejšou však pre festival aj tak ostáva samotná a hudba a radosť z nej, v dôsledku čoho bude festival končiť hviezdnym headlinerom Imagine Dragons. Jedna z najžiadanejších kapiel súčasnosti na Slovensko zavíta so svojou plnohodnotnou koncertnou šou plnou hitov Mercury World Tour. Kapela svoj koncert odohrá 20. augusta 2023.

„Po úvodnom ročníku festivalu sme chceli udržať latku rovnako vysoko, hádam sa nám to touto skvelou kapelou podarilo, teší nás to o to viac, že pôjde o 90-minútový plnohodnotný koncert, ktorý bude krásnym záverom nášho trojdňového festivalu,“ prezrádza organizátorka Silvia Nemčovičová s tým, že kvôli tomuto headlinerovi sa organizátori rozhodli pre posun v kalendári na mesiac august. „Veríme, že to všetci fanúšikovia ocenia,“ dodáva. 

lovestreamfestival
zdroj: Lovestream festival

Charakteristický zvuk, chytľavé melodické linky a množstvo hitov na konte – to sú Imagine Dragons v zložení Dan Reynolds, Ben McKee, Wayne Sermon a Daniel Platzman. Skupina patrí medzi jednu z najpredávanejších kapiel 21.storočia, pričom doteraz predali viac ako 75 miliónov albumov.

Na svojom konte majú tri najlepšie rockové skladby desaťročia podľa magazínu Billboard: Believer, Thunder a Radioactive. Tento rok v lete vydali svoj 6. album Mercury – Act2, ktorý v septembri doplnila rozšírená edícia Night Visions k desaťročnému jubileu tohto ich debutového albumu.

Určite ani na Lovestream festivale nebudú chýbať hity ako Thunder, Natural, Demons, Believer, Bones či prelomový Radioactive, na ktoré sa môžeš tešiť už 20. augusta 2023.

Festival sa bude aj v roku 2023 konať počas troch dní, pričom odštartuje v piatok 18. augusta. Novinkou sú trojdňové festivalové vstupenky, pričom prvých 5 555 kusov sa bude predávať za akciovú cenu 159 eur. Predaj vstupeniek odštartuje už v piatok 25. novembra o 11. hodine na Ticket Portal

Zdroj: TS

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá