Slováci si môžu teraz za pár eur zaletieť na „borovicové ostrovy“. Vycestuj na párty tvojho života

  • Ibiza je po celom svete známa ako synonymum pre párty
  • Sú to však aj nádherné pláže a malebné zátoky
  • Zisti, za akú výhodnú cenu tu môžeš dovolenkovať
Pohľad na pláž na Ibize a žena na hojdačke
Ilustračný obrázok, Unsplash/@josiegwenk, Unsplash/Michael Tomlinson
  • Ibiza je po celom svete známa ako synonymum pre párty
  • Sú to však aj nádherné pláže a malebné zátoky
  • Zisti, za akú výhodnú cenu tu môžeš dovolenkovať

Ibiza je jedným z najobľúbenejších dovolenkových miest na svete, a to nielen pre svoje slnečné pláže, krásnu prírodu a nočný život, ale aj pre svoju bohatú kultúru a históriu.

Táto malá ostrovná krajina v Stredomorí je známa svojou dovolenkovou atmosférou a ponukou zábavy, ktorú si môžeš užiť počas voľna. Vďaka svojej popularite dosahujú ceny leteniek a ubytovania na tomto ostrove často astronomické výšiny. Teraz máš však jedinečnú možnosť užiť si tento dovolenkový raj za mimoriadne nízku cenu. 

„Kúzelný“ ostrov

Najlepší čas na návštevu tohto španielskeho ostrova je hlavne v lete, od júna do septembra. V tomto období sa môžeš tešiť na krásne slnečné dni a prijemné teploty. Ibiza ponúka aj skvelé možnosti ubytovania. Nájdeš tam mnoho hotelov a apartmánov, ktoré určite uspokoja všetky tvoje požiadavky.

Ak hľadáš slnečné pláže, Ibiza ponúka nekonečné množstvo možností. Ako informuje portál iCestovanie.sk, Cala Salada, Cala Comte a Talamanca sú niektoré z najkrajších pláží, ktoré v oblasti nájdeš. Ak preferuješ niečo tichšie a pokojnejšie, skvelými plážami sú Cala Llenya, Cala Nova alebo Aguas Blancas.

Ak sa ale rád zabávaš, nočný život na Ibize ťa určite nesklame. Môžeš si vybrať z mnohých populárnych klubov, barov a diskoték. Najznámejším klubom je Pacha, ktorý je populárny pre skvelú hudbu a veľké párty. Privilege, Amnesia a DC10 sú ďalšie populárne miesta, ktoré by si mal určite vidieť.

Ak túžiš spoznať miestnu kultúru, navštív hlavné mesto Eivissa. Ako informuje portál Infoglobe, toto krásne starobylé mesto je plné pamiatok, trhov a miestnych obchodov. Môžeš sa prechádzať uličkami a popritom objavovať kúzlo ostrova.

Okrem toho Ibiza ponúka mnoho ďalších dovolenkových aktivít, ako sú potápanie, vodné športy, výlety na lodi a turistika. Ak si dobrodruh, vyskúšať si môžeš aj skok padákom, paraglajding alebo rýchlu jazdu na koni.

Ibiza je jednoducho dokonalým miestom na dovolenku pre každého, kto chce zažiť slnko, more a zábavu.

Výhodné letenky

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Zdroje: Pelipecky, iCestovanie.sk, Infoglobe

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá