Slováci vymysleli novú sociálnu sieť, teraz hľadajú investície

  • Nová sociálna sieť Gettpal z dielne Slovákov na hľadanie kamarátov na spoločné ,,offline“ aktivity už eviduje tisícky priaznivcov a mesačne organizuje desiatky podujatí. Po prvotnom úspechu hľadá tím Gettpal investíciu pre ďalší rozvoj cez populárny crowdinvesting.
collagec
  • Nová sociálna sieť Gettpal z dielne Slovákov na hľadanie kamarátov na spoločné ,,offline“ aktivity už eviduje tisícky priaznivcov a mesačne organizuje desiatky podujatí. Po prvotnom úspechu hľadá tím Gettpal investíciu pre ďalší rozvoj cez populárny crowdinvesting.

Gettpal dnes len v hlavnom meste spája vyše 10-tisíc ľudí. Spolu s ďalšími mestami v Česku, v Rakúsku a v Nemecku ho používa celkovo takmer 20-tisíc užívateľov. S nápadom novej online zoznamky prišiel zakladateľ Robert Uhrin po tom, ako mu v meste chýbali možnosti stretávania sa s novými ľuďmi.

„Určite sa už raz každému stalo, že chcel ísť do kina či zabaviť sa, zašportovať si alebo sa len tak prejsť, ale jeho priatelia nemali čas, prípadne už mali svoje rodiny. Podobnú situáciu som sám zažil, keď som sa prisťahoval do Bratislavy,“ prezradil Robert Uhrin.

unnamed3

 

Vďaka najväčšej crowdinvestingovej európskej sieti CONDA môžeš do inovatívneho projektu investovať aj ty. Za svoju investíciu pritom každý podporovateľ získa 4,5 % úrok ročne plus bonus na konci investičného obdobia a ďalšie nefinačné benefity. Early Bird investori, ktorí sa do kampane zapoja v prvý týždeň, získajú úročenie až 5,5 %.

„Sme veľmi radi, že do crowdinvestingu sa zapojil ďalší skvelý slovenský projekt plný inovácií a odvahy Gettpal. Projektu držíme palce a želáme veľa nových podporovateľov, ktorí môžu do projektu investovať už od 100 eur,“ uviedol Andrej Wallo, riaditeľ CONDA Crowdinvesting na Slovensku.

 

unnamed-4

Sociálna sieť Gettpal je určená pre milých a pozitívnych ľudí, ktorí sa radi zoznamujú. Do služby sa nedostane každý a členstvo v skupine je podmienené slušným správaním a dodržiavaním určitých pravidiel. Ľudí najviac oslovujú spoločné eventy, kde stretnú množstvo nových ľudí, s ktorými si následne organizujú vlastné aktivity.

„Vždy sa nájde niekto na svete, kto má čas a rovnakú chuť robiť to isté čo vy. Zároveň sa tak navrátime k sebe. Je oveľa lepšie zažívať reálny život, vidieť priateľovi do očí a porozprávať sa naživo, ako byť doma sám a písať si cez Facebook,“ povedal Uhrin.

unnamed8

 

Sieť funguje zatiaľ len cez verejné skupiny na Facebooku. Tvorcovia však aktuálne pripravujú mobilnú aplikáciu, v rámci ktorej chcú priniesť veľa nových a užitočných funkcií, ktoré Facebook neponúka.

„Našou víziou je priniesť myšlienku Gettpalu do celého sveta, všade tam, kde bude ľuďom prinášať nové priateľstvá a šťastie. Verím, že sa nám to vďaka crowdinvestingu podarí už čoskoro,“ dodal Uhrin.

Zdroj článku a fotografií: CONDA Crowdinvesting, zdroj titulnej fotografie: facebook.com/gettpal

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK