Slováci zachraňujú lokálne pivovary a podniky. Bedničku piva ti pred dvere donesú za pár hodín

  • Už nemusíš nikam chodiť, pokojne zostaň doma a oddychuj
  • Skupina mladých Slovákov sa postará, aby kvalitné pivo prišlo za tebou, rovno pred tvoje dvere
piff
Pivorozvoz.sk
  • Už nemusíš nikam chodiť, pokojne zostaň doma a oddychuj
  • Skupina mladých Slovákov sa postará, aby kvalitné pivo prišlo za tebou, rovno pred tvoje dvere

Ide o platformu s názvom pivorozvoz.sk zameranú na predaj (remeselného) piva na Slovensku. „Nie sme iniciatíva žiadneho podniku ani pivovaru, aj keď ku tejto komunite máme veľmi blízko. Chceli sme vytvoriť priestor, kde sa pre koncového zákazníka zlúči celá ponuka trhu. Vykupujeme pivo za maloobchodnú cenu, takže zisk zostáva priamo maloobchodníkom. Je to veľakrát jediný príjem, ktorý momentálne majú,” vyjadril sa pre Startitup Martin z projektu Pivorozvoz.

Gepostet von PivoRozvoz.sk am Sonntag, 29. März 2020

„Máme zato, že úbytok podnikov a pivovarov bude mať fatálne dôsledky aj pre preživších, nakoľko je ohrozený každý druhý maloobchodný podnik. Tým, že podnik udržíme, nespustí sa lavína prepúšťania – ľudia bez práce -existenčné problémy,” dodáva Martin.

Podpor tvoj lokálny podnik či pivovar kúpou bedničky piva

Platforma umožňuje predaj cez internet všetkým remeselným pivovarom a pivotékam. Vznikla tak možnosť prispôsobiť predaj aj v týchto neľahkých časoch, teda skôr než by sa toto výborné pivo pokazilo.

Ide o príjemnú možnosť, ako vieš aj ty priamo podporiť podnik, do ktorého sa chceš aj po ústupe korona krízy vrátiť. Ponúkaný pivný výber namieša vždy priamo #PivnýGurmán z daného podniku, ktorý tento podnik budoval pre svojich verných zákazníkov.

Ahojte Píči! Práve sme sa narodili! Už nikam nemusíte chodiť, ODTERAZ PIVO CHODÍ ZA VAMI!🍻⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀choď sa…

Gepostet von PivoRozvoz.sk am Montag, 23. März 2020

Ak sa rozhodneš pre objednanie tuctového alebo poltuctového balenia, tím projektu ti zaručí dovoz k tvojim dverám do troch hodín v rámci Bratislavy.

„Bedničku mi doručili nie do 3, ale do 2 hodín. Bezproblémový servis. Plus po odoslaní objednávky dotanete kupón na ďalší nákup. Paráda, chalani zachŕaňte všetko pivo v Bratislave, držím Vám palce,“ opisuje svoju skúsenosť jeden zo zákazníkov.

Pivo zachraňujú aj v Česku 

Podobný projekt už pred časom vznikol aj v susednej Českej republike. Stojí za ním tím pivovaru Kytín. Ani oni nechcú s nástupom pandémie koronavírusu nechať minipivovary v problémoch. V rámci ich projektu zachranpivo.cz si môžeš objednať obedničku z veľmi kvalitných českých pivovarov. Aj v tomto prípade ide o čerstvé, nepasterizované, nefiltrované a ďalej chemicky neupravované pivo, ktoré je v ohrození, ak sa v najbližšom čase nevypije. 

Nechte si pivo dovézt až domů! 🚛Abychom vám zachraňování trochu usnadnili, vytvořili jsme pro vás speciální stránku s…

Gepostet von Zachraň pivo am Montag, 30. März 2020

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech