Slováci získali investíciu vo výške 600 000 eur, chcú byť svetovou jednotkou. Ponúkajú jedinečné tímové cestovanie

  • Ich platforma pomôže firmám vybrať si správnu destináciu, nájsť a zarezervovať si ubytovanie, pracovný priestor a všetko, čo potrebuješ
  • Investíciu dostali od Vision Ventures
nextretreat
Instagram/nextretreat
  • Ich platforma pomôže firmám vybrať si správnu destináciu, nájsť a zarezervovať si ubytovanie, pracovný priestor a všetko, čo potrebuješ
  • Investíciu dostali od Vision Ventures

NextRetreat získal seed investíciu vo výške 600 000 eur na vybudovanie NextRetreat.com, prvej platformy pre tímové cestovanie. NextRetreat zjednodušuje proces organizácie tímového cestovania, pomáha firmám vybrať si správnu destináciu, nájsť a zarezervovať si ideálne ubytovanie, pracovný priestor a zabezpečiť lokálne služby ako napríklad transfer z letiska alebo osobného šéfkuchára.

  • Čo chýba cestovnému trhu?
  • Prečo veríme, že sa začala nová doba „remote“ práce na diaľku
  • Aké sú hlavné problémy, ktorým dnes spoločnosti čelia
  • Sú team retreat-y zmysluplnou investíciou?
  • Ako sa zmení cestovanie v post- COVID-19 svete?

Travel platforma určená pre tímy

Toto financovanie nám umožní zúročiť naše znalosti, skúsenosti a databázu klientov, vybudované v priebehu posledných 2 až 3 rokov a aj vďaka partnerstvám so spoločnosťami ako je Priceline Group vybudovať NextRetreat.com – prvé komplexné riešenie pre tímové cestovanie. Prešli sme kus cesty odkedy sme otvorili prvý coliving space pre tímy na svete, či usporiadali náš prvý team retreat. Naším novým cieľom je stať sa jednotkou na tomto trhu v Európe, USA a celosvetovo,“ hovorí Martin Studenčan, CEO spoločnosti. 

NextRetreat sa zameriava na najnáročnejšie prvky plánovania tímového tripu a pretavuje ich do jedného ľahko použiteľného nástroja. S platformou NextRetreat si tímy vedia jednoducho vyhľadať a zvoliť ideálnu destináciu, kam sa každý člen tímu vie dostať efektívne, bez ohľadu na to kde sa momentálne nachádza.

Stránka pomôže nájsť a zarezervovať si vhodnú venue, ktorá spĺňa požiadavky tímu a môžeš tiež využiť pomoc dedikovaného retreat špečialistu na všetko ostatné, od rezervácie transferu z letiska, až po zabezpečenie osobného šéfkuchára pre pravidelné stretnutie distribuovaného tímu, retreat alebo celofiremný offsite pobyt.

zdroj: NextRetreat

Produktová inovácia je hlavným zameraním našej firmy a financovanie nám pomôže vyvinúť, testovať a optimalizovať NextRetreat.com. Financie nám zároveň umožnia zväčšiť náš tím, získať nových klientov a expandovať do ďalších lokalít,“ hovorí Studenčan.

Sme presvedčení, že kríza COVID môže priniesť nové príležitosti pre travel-tech oblasť a zvýšiť náklonnosť k tímom, ktoré využívajú model práce na diaľku. Zlúčenie týchto dvoch faktorov môže vytvoriť úplne nový trh. K tomu priaznivo prispieva fakt, že za spoločnosťou NextRetreat stojí silný tím,“ povedal Tomáš Bél z Vision Ventures.

zdroj: NextRetreat

Firmu NextRetreat, s.r.o. založili Martin Studenčan a Pavol Madár v Košiciach v roku 2020. V minulosti známy ako Wolfhouse® – spoločnosť, ktorá otvorila prvý coliving-ový space pre tímy na Tenerife (Španielsko) v roku 2017 s cieľom prilákať tímy, ktoré sa chcú stretnúť, pracovať a tráviť spoločný čas v inšpiratívnej offsite lokalite.

Neskôr spoločnosť Wolfhouse expandovala aj mimo Kanárskych ostrovov. Spolupracovala s majiteľmi nehnuteľností, workspace-ov a poskytovateľmi lokálnych služieb a pomáhala zabezpečiť tímové cestovanie aj v ďalších destináciách pre firmy ako Hotjar, SmartBNB, CM Commerce, Fresh8Gaming alebo APIAX.

Podnikanie na Slovensku: prerezali mu gumy, vykradli ho, neustále kontroly. Majiteľ Hambáča končí, aby začal niečo nové

Wolfhouse bol uverejnený v publikáciách ako napr. Forbes, The Globe and Mail (Kanada), Speaker Magazine (Rusko), Travel Bible, Hospodárske Noviny (Česko), StartItUp a v rôznych španielskych publikáciách.

Martin Studenčan je známy tým, že spoluzakladal spoločnosť STEMI, úspešný MedTech startup, s ktorým v roku 2016 vyhral Slovak Startup Awards (v kategórii Society) a bol uvedený v zozname Forbes 30 pod 30.

Pavol Madár je zakladateľom a CEO v Sudolabs, jednej z popredných vyvojárskych spoločností na Slovensku. Svoje vedomosti, skúsenosti a klientov využívajú na budovanie NextRetreat.com – prvej platformy a komplexného riešenia pre tímové cestovanie.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech