Slovák Daniel chcel priateľku požiadať o ruku, pozval aj hviezdu F1 Sebastiana Vettela. Ten všetkých prekvapil a nakoniec sa ukázal

  • Daniel a Veronika sú obrovskí fanúšikovia F1
  • Pred Veľkou cenou Maďarska stretli nemeckého pretekára a Daniel ho pozval na zásnuby
  • Ten prišiel a postaral sa zaľúbencom o zážitok, ktorý im ostane na celý život
vettel f1
TASR via AP Photo/Rick Rycroft, ,Instagram/kddrawingsofficia
  • Daniel a Veronika sú obrovskí fanúšikovia F1
  • Pred Veľkou cenou Maďarska stretli nemeckého pretekára a Daniel ho pozval na zásnuby
  • Ten prišiel a postaral sa zaľúbencom o zážitok, ktorý im ostane na celý život

Prípravy na Veľkú cenu Maďarska sprevádzal aj príbeh, ako vytrhnutý z romantického filmu. Slovenský párik Daniel a Veronika sú obrovskí fanúšikovia F1 a obzvlášť nemeckého pretekára Sebastiána Vettela. Informoval o tom instagramový profil wtf1official.

Toho zhodou náhod stretli na letisku. Daniel vtedy dostal odvážny, no úžasný nápad zároveň. Keďže Daniel je veľmi nadaný umelec, ktorý sa zameriava na kresby formuly F1, Vettelovi podal jeden zo svojich obrazov. Okrem toho však pripojil aj lístoček, kde mu oznámil, že sa chystá požiadať svoju priateľku Veroniku o ruku a poprosil ho, či by nemohol prísť.

Ak si myslíš, že hviezda formuly F1 má pred pretekmi dosť svojich starostí a na podobné výstrelky nemá čas, si na omyle. Nemecký pretekár sa nakoniec ukázal. Postaral sa tak páriku o nezabudnuteľný zážitok a dokázal, že vrcholoví športovci nie sú iba namyslené hviezdy, ako sa niekedy môže javiť.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený WTF1 (@wtf1official)

Gentleman, zástanca ľudských práv a životného prostredia

„Celú vec zorganizoval pred asi rokom a vďaka nášmu šťastiu včera ráno sa mu dokonca podarilo odovzdať Sebastianovi rukou napísaný list, v ktorom Seba pozval na zásnuby. V ten deň nám zrejme prialo šťastie. Seb bol taký gentleman, vždy z neho žasnem a teraz bude mať na nás dvoch osobnú spomienku. A dokonca si našiel čas a odpísal späť na list,“ napísala Veronika na sociálnej sieti.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Veronika Matyó (@veronikamatyo_art)

Sebastian Vettel sa okrem toho ešte pred Veľkou cenou Maďarska zastal LGBT komunity. Spravil tak kvôli referendu, ktoré sa v Maďarsku chystá.

„Považujem to za zahanbujúce pre celú krajinu. Nerozumiem, prečo má maďarská vláda problém s tým, aby mladí ľudia mohli viesť slobodný život,“ vyjadril sa zase Sebastian Vettel na tlačovej konferencii.

Ten si pred pár týždňami získal fanúšikov tým, ako po pretekoch Veľká cena Británie sám išiel príkladom a pomohol s upratovaním po divákoch, píše portál racingnews365.com.

Namiesto toho, aby sa po skončení zdvihol odišiel ako väčšina súťažiacich, vzal do rúk vrece na odpadky a išiel zbierať smeti na tribúny.

Vettel je známy svojim postojom k ochrane životného prostredia. V tejto sezóne organizuje v mene spoločnosti BWT kampaň za udržateľné zdroje vody.

Zdroj: Instagram/WT1

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech