Slovák priniesol do Bratislavy BBQ, aké nebudeš chcieť prestať jesť. Ponúka pochúťku, akú si doma určite neurobíš

  • Mladý Slovák Robert priniesol do Bratislavy novinku, aká tu pomerne dlhý čas chýbala
  • Zamilujú si ju najmä milovníci precízne pripraveného mäsa, ktorého chuť je poznačená ohňom a dymom
Smokin' Bob
  • Mladý Slovák Robert priniesol do Bratislavy novinku, aká tu pomerne dlhý čas chýbala
  • Zamilujú si ju najmä milovníci precízne pripraveného mäsa, ktorého chuť je poznačená ohňom a dymom

Projekt Smokin‘ Bob v bratislavských Slnečniciach priniesol do mesta niečo ako „brutálne vyúdené mäso.“ Tento unikát skrsol v hlave Roberta, ktorý ho zároveň celý zrealizoval.

Hneď po skončení Fakulty manažmentu Univerzity Komenského s kamarátmi z detstva otvoril burgráreň v centre Bratislavy. V týchto časoch netušili, čo všetko takáto činnosť obnáša, a aké je podnikanie v gastro sektore náročné. „Mali sme nasadené gigantické ružové okuliare,“ priznáva Robert.

zdroj: Smokin' Bob

Po niekoľkých ťažkých rokoch sa zo spontánneho nápadu stala jedna z najpopulárnejších reštaurácií, ktorá v Bratislave ponúkala burgre.

Tento biznis však nebol ideálny a spoločníci sa začali celkom rozchádzať v názoroch na vedenie podniku a v tom, ako má ďalej pokračovať. Robert sa preto rozhodol projekt opustiť a asi dva roky sa venoval vývoju aplikácii, konkrétne hier na mobilne telefóny.

Následne sa rozhodol vrátiť do gastra, ale tentokrát už sám. Tvrdí, že pri začiatku podnikania boli aj uňho prítomné obavy.

„Sú prítomné vždy a pri žiadnom projekte nie je dopredu isté, či bude úspešný, alebo nie. Bez určitej dávky rizika nie je podnikanie možné v žiadnom odvetví. Bol som presvedčený, že sa chcem vrátiť do gastra, pretože si verím, že som v tom dobrý a mám aj určité skúsenosti,“ konštatuje.

zdroj: Smokin' Bob

Robertovi hralo do karát, že mal dosť času na premýšľanie o tom, o aký koncept pôjde. Napokon našiel niečo, čo spája 2 veci, ktoré od detstva miluje. Ide o oheň, varenie, respektíve dym a mäso. 

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Zdroj: Smokin

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie