Slovákom kryjú milenky aj zabezpečujú rozvrátenie vzťahu. Táto agentúra ponúka najkurióznejšie služby vôbec

  • Agentúra Alibi na mieru poskytuje skutočne netradičné služby
  • Zamestnanci prídu na potenciálnu neveru či ukončia nefunkčný vzťah
ilustračný obrázok
Ilustračný obrázok, pixabay/leviayala, piqsels
  • Agentúra Alibi na mieru poskytuje skutočne netradičné služby
  • Zamestnanci prídu na potenciálnu neveru či ukončia nefunkčný vzťah

Služby, ktoré ponúka agentúra Alibi na mieru, sú skutočne netradičnými. Zákazníkom totiž poskytuje nielen možnosť kryť ich neveru, ale aj rozvrátiť vzťah. Jedná sa o prvú a jedinú agentúru v Českej a Slovenskej republike poskytujúcu krytie podobných aktivít.

Účtenka z hotela

Peter Macháček, riaditeľ agentúry, pre Startitup vysvetľuje, že pri vzniku tohto podnikania sa nechal inšpirovať zahraničným konceptom. „Kedysi som videl promo nejakej francúzskej agentúry a zaujalo ma to. Keď som potom premýšľal nad vlastným podnikaním, začal som myšlienku rozvíjať a hľadať si ďalšie informácie. Okrem toho, že šlo o niečo úplne nové, jednalo sa aj o celkom kontroverznú tému. Dôležité teda bolo obklopiť sa ľuďmi, ktorí svoju prácu robia poctivo a vnímajú ju pozitívne, s cieľom klientovi naozaj pomôcť,“ vysvetľuje Peter.

Ďalej vysvetľuje, že klientov, ktorí využívajú službu, ktorá ponúka skrývanie nevery, sa objavujú ročne stovky. Jednohlasne však dodáva, že si nevedú nijaké štatistiky, nakoľko túto potrebu klienta vnímajú ako motív zákazníka a nie ako možnosť k odsúdeniu osoby. Peter tiež vysvetľuje, že pokiaľ sa nejedná o objednávku, ktorá je za hranicou zákona alebo ich morálnych zásad, klient je pre nich jednoducho klientom. Nech už sa jedná o manžela/manželku alebo milenca a milenku.

Petrova agentúra pomáha mladým Slovákom preraziť bezstarostne v zahraničí

Aby však služby nepôsobili dojmom poskytujúcim výhradne podobné služby, je nutné dodať, že alibi ti ušijú na mieru v čomkoľvek. Ak máš potrebu vypadnúť z domu a stráviť chvíľu osamote a máš obavy z reakcie partnera, agentúra sa postará o výhovorku.

Naplánujú nereálnu udalosť, ktorej sa budeš mať zúčastniť. Zariadia všetko počnúc vytvorením pozvánky existujúcej agentúry na pracovný meeting, cez dodanie fotografií s tvojou tvárou na zvolenom mieste, končiac účtenkami z hotelu. Ak to všetko neznie dostatočne absurdne, kryť ťa budú nonstop prostredníctvom telefónu. Ako však sám Peter uviedol, konkrétne postupy prezrádzať nechce.

Hotel
zdroj: piqsels.com

Profesionálny zvodca

Riaditeľ agentúry nám však priblížil, ako vyzerá preverovanie potenciálnej nevery: „My väčšinou na základe klientovej pochybnosti zistíme, či by ho jeho partner podviedol. Dôležité je tam práve slovo – by. Pre manželku je totiž dostačujúcim dôkazom to, že si manžel po večeroch tajne píše s našou aktérkou, ktorá pracuje v agentúre. Tej môže posielať dráždivé fotky a dohaduje si s ňou stretnutie, ktoré sa nejaví ako obyčajné a priateľské. Ku stretnutiu síce nedôjde, no manželka vie, že by došlo, a to je pre ňu dostatočným dôkazom,“ vysvetľuje pre Startitup Peter.

Okrem podobných služieb klienti často využívajú aj možnosť rozchodu. Nech to znie akokoľvek bizarne, spoločnosť sa za teba môže rozísť, ak máš strach z reakcie partnera. Budú teda za teba poslom zlých správ.

Azda najkurióznejšou službou je však rozvracač. Áno, obsahom je presne to, čo ti práve behá mysľou. Možnosť profesionálneho zvodcu či zvodkyne, ktorá rozvráti existujúci vzťah. Alibi na mieru uvádza, že službu klienti využívajú v prípade, keď chce manžel odlákať milenca od svojej polovičky, alebo naopak. Možnosť využívajú aj rodičia, ktorí chcú od svojich potomkov oddeliť nevhodného partnera.

V súvislosti s touto možnosťou však agentúra upozorňuje najmä na to, že samotný klient si musí stanoviť limit, do akej miery chce vo vykonaní služby zájsť. Kladú dôraz aj na dĺžku trvania, nakoľko vykonanie podobnej požiadavky často trvá niekoľko týždňov.

Ak túžiš po podobnej službe, počítaj s tým, že cena sa odvíja od doby trvania. Prichystaj si teda dostatok financií. Odhliadnuc od práve spomínanej možnosti sa služby agentúry pohybujú v sumách od 50 € do 1 500 €. Nakoľko sa ale jedná o služby na mieru, cena je vždy individuálnou.

Žena
zdroj: pixabay/valdazf

Testy vernosti sú v popredí

Peter tiež Startitupu vysvetlil, že prípady netriedia podľa miery kuriozity. „Asi mnohých sklamem, no takto to nevnímame. Bolo by to akoby sme sa klientom pri každom pracovnom mítingu posmievali a hodnotili, aké hlúposti a z akého rozmaru riešia. Všetky motívy, ktoré príjmeme ako zákazku, sú očividne pre klienta dostatočne dôležité alebo bolestivé na to, aby do nich investoval nielen voj čas, ale aj peniaze. Aj to je dôvod, prečo mám v tíme coachov, ktorí sa dokážu od hodnotiaceho pohľadu odosobniť,“ opisuje Peter.

Vysvetľuje však, že najčastejšie využívanou službou aj počas korony ostáva možnosť rozvracača, testy vernosti aj aktéri na prenájom. Tých si môže klient objednať v prípade, že ponúkané služby nijako nezapadajú do problému, ktorý aktuálne rieši. Môže si prenajať herca, ktorý zahrá postavu, ktorú potrebuje v danom okamihu po svojom boku.

„Môže sa prezentovať ako obchodný partner, kamarát alebo fiktívny partner,“ uvádzajú Alibi na mieru.

Manželský pár
zdroj: pixabay/OlcayErtem

Falošné dôkazy nevytvárame

Peter nám uvádza, že charakter zákaziek sa počas pandémie nezmenil. Napriek tomu však ovplyvnila chod spoločnosti, ktorá bola nútená nájsť nové spôsoby práce aj postupov. Hlavným kľúčom spoločnosti vraj ale naďalej ostáva diskrétnosť.

Aj dokonalý plán však občas narazí na menšie nedostatky. Práve v dôsledku nepozornosti sa vraj spoločnosti v minulosti stalo, že ich služby boli odhalené. „Klient si doma nechal otvorený email, kde mal zobrazenú komunikáciu s koordinátorkou,“ tvrdí Peter.

Celú tému uzatvára tým, že sa pokojne môže stať, že si polovička po prevalení domnelej nevery klasicky hľadá množstvo výhovoriek. „Často spochybňuje pravdivosť rôznych vecí. Nikdy však na to, samozrejme, nemá dôkazy. To je hlavným dôvodom, prečo sa naše služby musia vždy zakladať na pravde. Konfrontuje se iba to, ako sa človek naozaj zachoval. Nevytvárame falošné dôkazy. To by sa mohlo obrátiť proti nám aj klientovi,“ uzatvára Peter.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech