Slovenka predáva vily v Egypte: Sú lacnejšie ako byty na Slovensku, vysvetlila nám, ako to funguje

  • Slovenská spoločnosť Zv – Real 2 ponúka rôzne nehnuteľnosti v okolí Zvolena
  • Jej konateľka však predáva aj apartmány v Egypte
  • Zistili sme, ako to funguje
Apartmány v Egypte, ktoré predáva slovenská spoločnosť
Nehnuteľnosti/Zv – Real, spol. s. r. o.
  • Slovenská spoločnosť Zv – Real 2 ponúka rôzne nehnuteľnosti v okolí Zvolena
  • Jej konateľka však predáva aj apartmány v Egypte
  • Zistili sme, ako to funguje

Hľadáš investíciu, ktorá ti dokáže sezónne zarobiť? Možno práve apartmány v Egypte pri krásnom exotickom mori sú tou správnou cestou. Slovenská realitná agentúra totiž na známom portáli ponúka apartmány v egyptských letoviskách.

„Ponúkame Vám na predaj štúdiá, apartmány, vily v Egypte – Hurgade, Al Kawthar, Al Alhay, Arabia, Sheraton, Dahaba, Dahar, Sahal Hasheesh, El Gouna. Priamo pri mori, s bazénmi, so športovými využitiami. Dormeni (vrátnici), security, kamerový systém 24 hodín strážené,“ píše sa v inzeráte na webe Nehnuteľnosti.

O apartmány v Egypte sa ti dokonca postarajú rôzni odborníci, ktorých spoločnosť zabezpečuje. Po preklepnutí Zv – Real, spol. s. r. o., však zistíš, že spoločnosť je v likvidácii od roku 2018. Startitup sa teda spojil s jej konateľkou Zlatou Novotnou, ktorá nám všetko vysvetlila.

Zv – Real, spol. s. r. o., už nefunguje, no na portáloch ponúkajúcich reality si stále platí reklamu. Samotné slovenské nehnuteľnosti však predáva nová firma Zlaty Novotnej Zv – Real 2, s. r. o.

Nenechaj sa teda zmiasť. Konateľka spoločnosti nám vysvetlila, že vlastní aj licenciu a registrovanú spoločnosť v Egypte s názvom Modrá vlna. Vďaka tomu v krajine získala aj pracovné víza. Keďže však na slovenských stránkach nemožno ponúkať reality cez realitnú kanceláriu registrovanú v Egypte, inzeráty musela zverejniť pod hlavičkou svojej starej spoločnosti, ktorá má na portáloch s realitami stále zaplatený účet.

Startitup obdržal kópiu licencie Modrej vlny, ktorú má Novotná uverejnenú aj na svojom Facebooku.

Lákavé ceny

Zlata Novotná vysvetľuje, že v Egypte skutočne mnohé osoby podnikajú na čierno, pričom sa vydávajú za realitné kancelárie. Zisk takejto licencie je tam pritom skutočne komplikovaný. Potenciálnych zákazníkov preto vyzýva k opatrnosti.

Konateľka Modrej vlny pre Startitup uviedla, že spomedzi Slovákov je jedinou podnikateľkou v Egypte s platnou licenciou. 

Jej vlastné inzeráty na portáli Nehnuteľnosti sa pohybujú za nesmierne lákavé ceny. Apartmány v exotických letoviskách ťa vôbec nevyjdú veľa.

Napríklad za apartmán o výmere 40 metrov štvorcových v novostavbe v Hurgade priamo pri mori zaplatíš 33-tisíc eur. Ďalšia ponuka je ešte lákavejšia, pričom za apartmán o výmere 55 metrov štvorcových zaplatíš 19-tisíc eur.

Slovenská spoločnosť vybuduje v Egypte Novú Káhiru >>>

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Zdroje: Nehnuteľnosti, Archív SIU

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá