Slovenka získala na Instagrame 5 miliónov sledovateľov. Milionár Bilzerian si na jej adresu neodpustil komentár

  • Veronika Rajek vyrastala v Prešove
  • Dnes žije v slnečnej Kalifornii a na sociálnych sieťach ju sledujú milióny ľudí
Veronika Rajek, Dan Bilzerian
reprofoto:Instagram/veronikarajek, danbilzerian
  • Veronika Rajek vyrastala v Prešove
  • Dnes žije v slnečnej Kalifornii a na sociálnych sieťach ju sledujú milióny ľudí

Modeling už dávno nie je to, čo býval, a k úspechu nevedie cesta iba cez titulné obálky vo svetových magazínoch, vyhrané súťaže krásy a uznávané módne domy. Svoje o tom vie aj slovenská modelka Veronika Rajek.

Pôvodne skúsila svoje šťastie v Miss Slovensko v roku 2016, na stupienok víťazov síce nedosiahla, ale aktuálne žne väčší úspech ako väčšina víťaziek tejto show. Na svojich sociálnych sieťach má 5 miliónov followerov, kde zásobuje fanúšikov aj polonahými fotkami pri autách za státisíce eur.

Na mnohých pôsobí až príliš dokonalo, ľudia jej preto často vyčítajú, že klame a jej krása nie je prirodzená, tak ako sama deklaruje. Aj preto sa rozhodla podstúpiť ultrazvuk, vďaka ktorému chcela sledovateľom dokázať, že nepodstúpila zákrok na plastickej chirurgii.

„Hovoria, že moje poprsie nie je prírodné. Je iba jedna pravda. Sú skutočné, bez plastických operácií,“ prezradila Veronika na svojom Instagrame. Komentár k tomuto videu si neodpustil ani Dan Bilzerian, ktorý pod neho napísal: „Svätá pravda.“

Dan Bilzerian je jednou z najväčších svetových celebrít sociálnych médií. Na Instagrame ho sleduje viac ako 33,2 miliónov ľudí. Podľa Wealth Gorilla sa jeho čistý majetok v roku 2023 pohybuje na úrovni 200 miliónov dolárov. Veronika považuje tohto arménsko-amerického herca, obchodníka, hráča pokru a influencer za svojho priateľa.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dan Bilzerian (@danbilzerian)

Cíti sa ako mimozemšťan

27-ročná influencerka dokonca tvrdí, že sa niekedy cíti ako mimozemšťan. Kvôli jej dokonalej vizáži jej bol dokonca raz zablokovaný aj účet, práve kvôli tomu, že je až príliš dokonalá na to, aby bola skutočná.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Zdroje: Instagram/veronikarajek, Wealthy Gorilla, New York Post, Pillow Talk, Money Inc

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá