Slovenská podnikateľská špička sa stretne na podujatí Shape your vision

ShapeYourVision_SCR
Shape your vision

Ako premýšľajú o víziách a budúcnosti slovenskí inovátori a biznisoví lídri? Čo im pomáha v podnikaní a raste? Odpovede prinesie jedinečné podujatie Shape your vision, ktoré sa koná  v stredu 5. októbra v Bratislave.

Shape your vision je inšpiratívne podujatie venované víziám a budúcnosti biznisu. Pozvanie naň prijali skúsení a ostrieľaní lídri, ktorí sa s hosťami podelia o unikátne skúsenosti s manažmentom a rozvojom popredných inovatívnych firiem.

Shape your vision chce inšpirovať podnikateľky a podnikateľov prostredníctvom úspešných príbehov lídrov slovenského inovatívneho biznisu. Spíkri tiež predstavia najaktuálnejšie vízie, trendy a moderné stratégie v rámci segmentu biznisu v ktorom pôsobia.  

Najlepší z najlepších v inovatívnom biznise

Pozvanie na Shape your vision prijali Ján Lunter, CEO & CTO spoločnosti Innovatrics, Michal Divinec, CEO & spolumajiteľ spoločnosti Kellys Bike Company, Lívia Naništová, CEO spoločnosti Novplasta, Santiago Aguado, regionálny riaditeľ spoločnosti Hewlett Packard Enterprise Slovensko a prof. Ján Košturiak, prezident INOVATO a spolumajiteľ IPA Slovakia. Medzi spíkrami bude aj organizátor podujatia Pavol Kubán, CEO a jeden zo zakladateľov spoločnosti SCR Group.

Úvodná prezentácia Jána Košturiaka predstaví megatrendy inovatívneho podnikania. Santiago Aguado bude prezentovať vízie enterprise riešení postavených na službe Platform as a Service. Lívia Naništová ukáže najmodernejšie trendy v segmente vývoja a produkcie udržateľných obalových materiálov, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu.

V ďalšom kole sa účastníci môžu tešiť na prezentácie Michala Divinca a jeho pohľad na budúcnosť bicyklov a mobility. Ján Lunter zo spoločnosti Innovatrics predstaví víziu uplatnenia biometrie v najbližších rokoch. Program prezentácií zakončí Pavol Kubán inšpiráciu ako úspešne previesť firmy a organizácie digitálnou transformáciou a vybudovať podnik digitálnej budúcnosti.

Spíkri so svetovými skúsenosťami

Podujatie Shape your vision prichádza s jedinečnou prehliadkou spíkrov so svetovými skúsenosťami z podnikania a zároveň hosťom ponúkne možnosť spoznať množstvo úspešných podnikateliek a podnikateľov, ktorí vo svojom odvetví už niečo dokázali.

„V biznise sa pohybujem už viac ako 20 rokov a neustále hľadám vízie do budúcnosti ako zdroj inšpirácie pre neustále napredovanie a rast. Práve preto sme sa rozhodli usporiadať event Shape Your Vision. Verím, že sa nám podarí pomôcť podnikateľom, majiteľom a top manažérom načerpať nové inšpirácie, ktoré pretavia aj do svojich podnikov. Som veľmi rád, že naše pozvanie prijala špička slovenských inovatívnych firiem, ktoré s nami budú zdieľať cenné know-how. Všetci by sme totiž mali sledovať spoločný cieľ – urobiť zo Slovenska atraktívnu, inšpiratívnu a inovatívnu krajinu so špičkovými službami a produktmi, kde sa oplatí investovať a podnikať,“ hovorí Pavol Kubán, CEO a spoluzakladateľ SCR group, ktorá podujatie organizuje.

Pavol_Kuban1

Súčasťou Shape your vision bude networking so všetkými účastníkmi podujatia. Programom vás bude sprevádzať moderátor Marek „Polo“ Polomský a po prezentáciách vás čaká hudobný program v podaní Duo Farsa.

Mediálnymi partnermi podujatia sú portál Startitup a televízia TA3.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá