Slovenská značka ponúka pyžamá s vreckom na mobil aj extra dĺžkou pre vysokých ľudí. Sľubujú tak pohodlné snívanie

  • Slovenská značka Laggar svoje pyžamá vyrába v Trenčíne
  • Pyžamové nohavice prispôsobujú výške zákazníkov
Laggar
Web Laggar
  • Slovenská značka Laggar svoje pyžamá vyrába v Trenčíne
  • Pyžamové nohavice prispôsobujú výške zákazníkov

„Priemerná dĺžka spánku Slovákov je sedem a štvrť hodiny. Pohodlné pyžamo je preto úplným základom toho, aby boli hodiny strávené v posteli pre nás čo najpríjemnejšie,“ uvádza slovenská značka pyžám. Značka Laggar však medzi pyžamami nie je úplným nováčikom. Vznikla v roku 2017 a domov si našli v meste Trenčín.

Dĺžka pyžám im nesedela

Dôvod vzniku značky bol úplne jednoduchý: „Ja aj môj manžel sme dosť vysokí. Nemohli sme zohnať pyžamo, ktoré by bolo dostatočne dlhým. Muž mi teda povedal, aby som si také vyrobila. Tak vznikla značka Laggar a ich krátka, štandardná, predĺžená aj extra dlhá verzia,“ uvádza Ivana.

Taktiež dodáva, že práve to má byť ich primárnou pridanou hodnotou. Zákazníci však oceňujú aj ďalší detail, ktorým je vrecko na mobilný telefón: „Keďže bývame v príjemnej štvrti v Trenčíne, konkrétne na ulici plnej kamarátov s deťmi, často sa stretávame vonku. Cez deň aj podvečer. Či už v teplákoch, domácom oblečení alebo pyžamových nohaviciach. Pri týchto momentoch, keď človek vybehne s deťmi na ulicu len s kľúčmi a telefónom, aby si posedel na obrubníku, nebolo kam dať telefón. Buď nám z bočného vačku vypadol, alebo bol niekde voľne položený, a deti tak doň obvykle kopli. Aby sme podobným veciam predišli, na pyžamové nohavice sme umiestnili aj vrecko,“ dodáva Ivana.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Laggar Pyjamas (@laggarpyjamas)

To správne pre nočné snívanie

Značka slovenských pyžám tiež uvádza, že sa pokúšajú do svojich produktov zakomponovať pestrosť snov. Práve preto majú nohavice hravý, často farebný dizajn. Výhodným je aj prírodný a vzdušný materiál: „Pyžamové nohavice zo 100-percentnej bavlny sú nenáročné na údržbu, vďaka svojej kvalite sú navyše pevné a v šatníku Vám vydržia dlho,“ hovorí spoluzakladateľka Ivana.

So zvýšeným záujmom ľudí sa značka snažila aj o zdokonaľovanie dizajnu. Uvádzajú, že začali kombinovať rôzne strihy, ktoré testovali, aby sadli doslova každému: „Zisťovali sme, aké by mali byť ideálne pyžamové nohavice – z hľadiska materiálu aj dizajnu. Oslovili sme množstvo ľudí a pýtali sa na ich názor, ako si predstavujú to správne oblečenie pre nočné snívanie.“

Po dlhších analýzach vznikol dizajn, ktorý je dnes zákazníkom dostupný prostredníctvom e-shopu.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Laggar Pyjamas (@laggarpyjamas)

Hravý dizajn

Značka aktuálne ponúka len spodný diel pyžám: „Radi by sme v blízkej dobe tovar doplnili aj o klasické tričká s logom,“ uvádza Ivana. Aktuálne sa pyžamá šijú v meste módy – Trenčíne. „Tu pyžamá nielen vznikajú. Látky a potrebné komponenty totiž tiež nakupujem práve v Trenčíne,“ vysvetľuje.

Tá nám okrem popisu procesu výroby objasňuje aj to, že všetky návrhy počnúc farbou a končiac finálnym vzorom vznikajú v jej hlave. „Za dizajnom stojím ja. Vďaka pomoci šikovných krajčírok a strihačov je možné moje predstavy zhmotniť do konkrétneho produktu.“

Hravý dizajn hýriaci farbami púta na prvý pohľad. Zákazníci však okrem vizuálu na pyžame oceňujú aj iné veci. „Myslím si, že klienti najviac oceňujú príjemný materiál či individuálny prístup, s ktorým súvisí aj možnosť zvoliť si na základe vlastných požiadavok veľkosť i dĺžku,“ vysvetľuje Ivana.

Jedným dychom však dodáva, že mnohých určite poteší aj fakt, že balenie nepozostáva zo žiadneho nadmerného a zbytočného odpadu, nakoľko produkty zákazníkom balia do papierových krabičiek. Ivana tiež dodáva: „Samozrejme riešim aj to, ako sa vyhnúť plastovým poštovým obálkam. Rada by som sa totiž uberala týmto smerom.“

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Laggar Pyjamas (@laggarpyjamas)

Zdroj: laggar.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech