Slo­ven­ské apli­ká­cie Rukie a HOPIN spá­ja­jú sily. Zákaz­ní­kom pri­ne­sú rôz­ne bene­fi­ty

Marianna Mikešová / 29. marca 2017 / Zo Slovenska

zdroj: Rukia/Hopin

Obľú­be­ná taxi apli­ká­cia HOPIN a apli­ká­cia Rukie, kto­rá zdru­žu­je šikov­ný­ch reme­sel­ní­kov, štar­tu­jú spo­lu­prá­cu. Výhod­ná bude naj­mä pre pou­ží­va­te­ľov obo­ch apli­ká­cií.

Každý zákazník aplikácie HOPIN TAXI, ktorý si stiahne aplikáciu Rukie, získa atraktívny benefit.

Sme radi, že môžeme podporiť rozbeh skvelej slovenskej aplikácie a priniesť tak zaujímavú formu spolupráce, ktorú navyše ocenia aj naši zákazníci. V HOPINe vieme, že naštartovať dobrý nápad a získať zákazníkov je náročné, no nie nemožné, a preto sme sa rozhodli aplikácii Rukie pomôcť. Veríme, že aplikácia bude osožná pre každého jedného nášho zákazníka, ktorý sa rozhodne ju vyskúšať. My v HOPINe ju vrelo odporúčame,“  povedal Martin Baran z HOPINu.

Foto: Hopin Taxi

Rukie je slovenská aplikácia, ktorá zákazníkom sprostredkováva šikovných remeselníkov a naopak. Aplikácia tak slúži ako digitálne prostredie, ktoré združuje dopyt a ponuku v oblasti remeselnej práce a služieb. Podobne ako HOPIN TAXI teda spája zákazníkov s poskytovateľmi služby a dbá o to, aby bola zaručená najvyššia kvalita a spokojnosť.

Foto: Rukie

Aktuálne v aplikácii Rukie nájdeš 19 remesiel a 11 rôznych služieb. Potrebuješ elektrikára? Vďaka Rukie ich máš hneď k dispozícii viac ako 1 400, a to len prostredníctvom pár klikov. Pokazila sa ti práčka? Rukie ťa vie spojiť už aj s kvalitnými servisnými technikmi pre značky Whirlpol, Indesit, Bauknecht, Ariston či Hotpoint.

Spolupráca slovenských aplikácií odštartovala v pondelok a zákazníci HOPIN TAXI sú o akcii informovaní priamo v aplikácii.

Foto: Rukie

Ako na to?

  1. Objednaj si taxík cez HOPIN TAXI
  2. Počas jazdy ti vyskočí pop-up okno o Rukie a prekliknete sa na jej inštaláciu
    (aplikácie je dostupná pre iOS a Android)
  3. Registruj sa v aplikácii Rukie a potvrď registračný e-mail. Za inštaláciu budeš odmenený darčekom.

Foto: Hopin Taxi

Ponuka platí do odvolania, a to v Bratislave a v Košiciach. Benefity za aktiváciu partnerskej aplikácie Rukie môžu časom variovať – môžeš získať reklamné predmety, kredit na jazdu s HOPINom či vecné darčeky.

Pridať komentár (0)