Slovenské aplikácie Rukie a HOPIN spájajú sily. Zákazníkom prinesú rôzne benefity

  • Obľúbená taxi aplikácia HOPIN a aplikácia Rukie, ktorá združuje šikovných remeselníkov, štartujú spoluprácu. Výhodná bude najmä pre používateľov oboch aplikácií.
collageefcefc
Rukia/Hopin
  • Obľúbená taxi aplikácia HOPIN a aplikácia Rukie, ktorá združuje šikovných remeselníkov, štartujú spoluprácu. Výhodná bude najmä pre používateľov oboch aplikácií.

Každý zákazník aplikácie HOPIN TAXI, ktorý si stiahne aplikáciu Rukie, získa atraktívny benefit.

Sme radi, že môžeme podporiť rozbeh skvelej slovenskej aplikácie a priniesť tak zaujímavú formu spolupráce, ktorú navyše ocenia aj naši zákazníci. V HOPINe vieme, že naštartovať dobrý nápad a získať zákazníkov je náročné, no nie nemožné, a preto sme sa rozhodli aplikácii Rukie pomôcť. Veríme, že aplikácia bude osožná pre každého jedného nášho zákazníka, ktorý sa rozhodne ju vyskúšať. My v HOPINe ju vrelo odporúčame,“  povedal Martin Baran z HOPINu.

Foto: Hopin Taxi

Rukie je slovenská aplikácia, ktorá zákazníkom sprostredkováva šikovných remeselníkov a naopak. Aplikácia tak slúži ako digitálne prostredie, ktoré združuje dopyt a ponuku v oblasti remeselnej práce a služieb. Podobne ako HOPIN TAXI teda spája zákazníkov s poskytovateľmi služby a dbá o to, aby bola zaručená najvyššia kvalita a spokojnosť.

Foto: Rukie

Aktuálne v aplikácii Rukie nájdeš 19 remesiel a 11 rôznych služieb. Potrebuješ elektrikára? Vďaka Rukie ich máš hneď k dispozícii viac ako 1 400, a to len prostredníctvom pár klikov. Pokazila sa ti práčka? Rukie ťa vie spojiť už aj s kvalitnými servisnými technikmi pre značky Whirlpol, Indesit, Bauknecht, Ariston či Hotpoint.

Spolupráca slovenských aplikácií odštartovala v pondelok a zákazníci HOPIN TAXI sú o akcii informovaní priamo v aplikácii.

Foto: Rukie

Ako na to?

  1. Objednaj si taxík cez HOPIN TAXI
  2. Počas jazdy ti vyskočí pop-up okno o Rukie a prekliknete sa na jej inštaláciu
    (aplikácie je dostupná pre iOS a Android)
  3. Registruj sa v aplikácii Rukie a potvrď registračný e-mail. Za inštaláciu budeš odmenený darčekom.

Foto: Hopin Taxi

Ponuka platí do odvolania, a to v Bratislave a v Košiciach. Benefity za aktiváciu partnerskej aplikácie Rukie môžu časom variovať – môžeš získať reklamné predmety, kredit na jazdu s HOPINom či vecné darčeky.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech