Slovenské tuningové skvosty na Bazoši sú skutočným unikátom, ktorý ťa poriadne pobaví

  • Čo na Bazoši nenájdeš, to neexistuje
  • Toto je 8 inzerátov, ktorým pre ich bizarnosť neodoláš
kou
Bazos.sk
  • Čo na Bazoši nenájdeš, to neexistuje
  • Toto je 8 inzerátov, ktorým pre ich bizarnosť neodoláš

Nie je tomu dávno, kedy mnohí z nás strávili na portáli bazoš.sk denne aj niekoľko hodín hľadaním toho “najvýhodnejšieho” tovaru. Človek tu našiel nový iPhone len niekoľko hodín po jeho predstavení za top cenu a v top stave. V pubertálnom opojení sa to mnohým tínedžerov či dôverihodným ľuďom javilo ako ponuka, ktorá sa neodmieta.

Potom prišiel golden ticket – dobierkový žltý lístok, ktorý vie človeka potešiť ako zlatá vstupenka do Charlieho továrne na čokoládu či list z Rokofortu. Nie jednému dobrákovi sa však stalo, že v balíčku si našiel namiesto nového iPhonu len Bibliu bez dotykového displeja alebo v lepšom prípade 5 zemiakov.

Akosi som sa na tomto portáli všehochuti ocitla v roku 2018 aj ja, sama seba presviedčam, že určite len náhodou. Pri hľadaní nezastaviteľného SUV do lesa som natrafila na pár skvostov, o ktoré sa musím podeliť.

Za Jeep zaplatíš aj senom

Ako prvého kandidáta tu máme zachovalý Jeep Cheroke. Už pri slove nowá spojka s dvojitým w som zbystrila pozornosť. No potom to prišli. Ak nepreferuješ platbu kešom, Jeep si môžeš kúpiť za 180 sena, avšak len toho kvalitného.

Transforme(r)s z Košíc

V hľadaní pokračujem ďalej, keďže otec už dávno nepracuje na družstve a kontakt na slameného dílera k dispozícií stále nemám. Do vyhľadávania dávam kľúčové slovo “tank”, predsa chcem poriadny off road. A našla som ho, „Transormeris“ z Košíc. V ponuke však boli aj ďalšie nepriehľadnuteľné modely.

Auto do rodiny, kde sa nehľadí na dizajn

Škoda 100 od firmy Krčmatuning

 

Aj takto môže vyzerať bratská láska

Monster truck po Slovensky

Podovozok a prevodovka V3S, motor Avia, karoséria Octavia, čo viac si želať do terénu?

Kto aspoň raz v živote netúžil po motorke KTM?

Moja voľba je však jasná

Podľa popisu ide o vojenský pásový obojživelník VOLVO BV202, 4-valec, 2 liter benzín s výkonom 71 kW a ročník 1978. Tento kúsok je na gumových pásoch s veľmi dobrou priechodnosťou v každom teréne. Dokáže plávať vo vode rýchlosťou 4 km/h. Vozidlo bolo vyrobené pre Švédsku armádu, jeho maximálna rýchlosť je 39 km/h.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech