Slovenskí finančníci dobýjajú Európu. Po úspechu na Slovensku a v Bulharsku nasleduje Ukrajina

  • Za rok 2019 dosiahli obrat takmer 18 miliónov eur
  • Spoločnosť predpokladá, že medziročný nárast slovenských príjmov bude 25 %
  • Finanční sprostredkovatelia Winners Group majú v pláne postupne obsadiť východnú Európu
Snímka obrazovky 2020-02-11 o 9.47.38-min
Winners Group,
  • Za rok 2019 dosiahli obrat takmer 18 miliónov eur
  • Spoločnosť predpokladá, že medziročný nárast slovenských príjmov bude 25 %
  • Finanční sprostredkovatelia Winners Group majú v pláne postupne obsadiť východnú Európu

Winners Group patria do TOP 5 finančných sprostredkovateľov na Slovensku. V ich sprostredkovateľskom portfóliu nájdeš širokú škálu finančných služieb vrátane investovania, lízingu, realít, hypoték či životného alebo neživotného poistenia.

Každú oblasť ich finančného zamerania má na starosti separátny špecializovaný tím. Vďaka takejto štruktúre dokáže firma poskytovať kvalitnú starostlivosť a profesionalitu v každom aspekte ich portfólia.

„Starať sa o peniaze je veda a rovnako, ako ti zubár nerieši zlomeninu, ani expert na hypotéky sa u nás nestará o investovanie.

Na všetko máme špecialistov, aby to fungovalo čo najlepšie,“ vysvetľuje princípy vo Winners Group výkonný riaditeľ Andrej Deďo.

zdroj: Winners Group – Andrej Deďo prednáša na výročnej konferencii v Bulharsku.

Expandovať budú do ďalších štátov strednej a východnej Európy

Winners v roku 2018 dosiahol obrat 14 miliónov eur, za rok 2019 dosiahla výška obratu 17,6 milióna eur. Vysoké príjmy sa majiteľ tajiť nesnaží, práve naopak. Vo Winners veria, že pred klientmi nesmú nič skrývať a stabilné príjmy znamenajú stabilnú spoločnosť.

A to nielen na slovenskom trhu – Slováci z Winners Group už patria medzi najväčších sprostredkovateľov v Bulharsku a aktuálne spustili svoj biznis na Ukrajine. V pláne majú otvoriť svoje zastúpenie v Maďarsku a v Poľsku.

Všetko sa pritom začalo „na zelenej lúke“, vznikom spoločnosti, ktorú v tom čase založil 25-ročný Ľuboš Zubaľ. Dnes má spoločnosť 12 rokov a jej vedenie tvorí okrem predstavenstva aj rada riaditeľov, ktorí z nej urobili úspešnú finančnú skupinu s viac ako 150-tisíc klientmi a viac ako 1 400 finančnými sprostredkovateľmi na troch európskych trhoch.

Úspešnosť konceptu potvrdzuje aj fakt, že ako prvá finančno-sprostredkovateľská spoločnosť z TOP 10 otvorila Winners Group vlastnú realitnú divíziu, ktorá sa za pomerne krátky čas zaradila medzi najväčších sprostredkovateľov realít na trhu.

V roku 2019 Winners Reality zrealizovala takmer tisíc sprostredkovaných obchodov v celkovej hodnote za viac ako 65 miliónov eur.

Štósy papierových zmlúv už neuvidíš

Aj napriek tomu, že sa o teba vo Winners budú starať rôzni ľudia, všetko budeš mať vyriešené jednoducho a poruke.

Jednou z hlavných vlajkových lodí Winners Group je totiž šikovná aplikácia iWinners, v ktorej nájdeš všetko, čo len môžeš potrebovať v rámci tvojho finančného portfólia.

„Financie sú svetom byrokracie a nekonečného papierovania a mať v rukách aplikáciu, ktorá všetko zvládne, je neoceniteľná výhoda. Klienti sú navyše neustále v obraze vďaka všetkým potrebným informáciám na jednom mieste. Pridanou hodnotou je aj servis, ktorý im automaticky poskytujeme aj na zmluvy, ktoré neboli uzatvorené našou spoločnosťou,vysvetľuje regionálna riaditeľka Lenka Kuľková.

Okrem informácií o službách a portfóliu v nej je možné komunikovať s oddelením služieb zákazníkov, dozvedieť sa najdôležitejšie novinky z finančného sveta alebo si vybaviť poistenie cez internet.

„Čo je však najdôležitejšie, v aplikácii sa nachádzajú všetky zmluvy, ktoré by si inak musel skladovať v štósoch papierov,“ dodáva regionálny riaditeľ Marián Prokopovič. Digitalizácia je jedným z hlavných pilierov Winners Group a jej dôvodom je nielen ekológia, no tiež prehľadnosť. Winners Group sa tak snaží šetriť nielen lesy, ale aj čas.

V aplikácii je navyše k dispozícii hotline na podporu klienta, ktorá je k dispozícii nonstop.

Z vysokoškoláka môže byť viceprezident spoločnosti s obratom takmer 20 miliónov eur

Jedným z hlavných pilierov vo Winners je kariérny rast. Pokiaľ si šikovný, začať môžeš napríklad aj popri vysokej škole na part-time a rásť smerom nahor.

Do nášho biznisu som vstupovala ako 21-ročná študentka denného štúdia. Nevedela som presne, čo budem robiť, ale nadchla ma myšlienka, že na pomoci ľuďom môžem postaviť svoju kariéru. Preto som vzala túto príležitosť do svojich rúk a vydala som zo seba maximum,“ hovorí o svojich začiatkoch senior viceprezidentka Lucia Zubaľová, ktorá dnes vedie tím viac ako 900 finančných sprostredkovateľov na Slovensku a v Bulharsku.

„Nepotrebujeme, aby mali Harvard alebo nejaký titul. Človeka u nás vyformuje a vymodeluje prostredie, v ktorom sa bude učiť od najlepších lídrov,“ dodáva Lucia Zubaľová. „Tým však nemyslím žiadnych pochybných motivátorov, u nás majú ľudia reálne výsledky.“

Motiváciou pre teba môže byť aj odvážny autokoncept, ktorý Winners Group razí. Keďže ide o slovenskú firmu, peniaze nemusí odovzdávať zahraničným skupinám a financie tak vkladá späť do svojich ľudí – príkladom sú firemné autá.

Akcionár sa vzdáva časti svojho príjmu, pretože verí, že práve firemný autokoncept dáva pridanú hodnotu jej manažérom, ktorí jazdia na kvalitných a bezpečných automobiloch a zároveň tak reprezentujú svoju spoločnosť,“ približuje odvážnu stratégiu regionálny riaditeľ Marián Janiga.

„Veľa firiem má svoje reklamné budgety, ktoré používa na billboardy, printové alebo televízne kampane. Vo Winners Group sme tieto peniaze presmerovali do firemného autokonceptu, ktorý je pre nás efektívnejšou formou reklamy.“

zdroj: Winners Group

„Manažéri u nás môžu jazdiť na Audi, BMW či Mercedesoch strednej kategórie, riaditelia jazdia na vyššej triede,“ vysvetľuje Janiga. Záleží tak len na šikovnosti človeka, či na biznisové mítingy bude chodiť trolejbusom alebo firemným automobilom.

Riaditelia Winners Group nám posunuli informáciu, že sa v ich Winners Programe ešte niekoľko voľných pracovných pozícii nájde.

Ak patríš medzi ambicióznych ľudí a máš popri svojich súčasných aktivitách voľný čas a chceš reprezentovať jednu z najúspešnejších finančno-sprostredkovateľských spoločností, podobná ponuka vždy stojí za zváženie.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech