Slovensko má nové Fekišovce. Poslanec si neuvedomil, že rokovanie prebieha online a schuti si zanadával

  • Zabudni na Fekišovce
  • Hitom internetu sú Zlaté Moravce
Snímka obrazovky 2021-04-15 o 22.46.13
Youtube.com/ZlateMoravceInfo
  • Zabudni na Fekišovce
  • Hitom internetu sú Zlaté Moravce

Písal sa 9. január roku 2019, kedy svetlo sveta uzrelo legendárne video. Hviezdou nielen internetu, ale aj celého Slovenska sa vtedy stala malá obec na východe Slovenska – Fekišovce. 

Na legendárne výroky typu “Ďoďu, zober papir a piš”, alebo “Nech sa páči” či “Ja si neželám byť publikovaná“ väčšina ľudí nezabudla dodnes. 

Nie je to tak dávno, kedy internetom otriaslo ďalšie video, tentokrát ale išlo o faux pas, ktoré sa udialo pri zasadnutí mestského zastupiteľstva v Galante. 

Poslanec si tentokrát neuvedomil, že zasadnutie sa nahráva, a pri menších technických problémoch si schuti zanadával.

Obecné a mestské zastupiteľstvá boli vždy niečo výnimočné. Fekišovce navždy. Dnes prinášame moment z online zasadnutia Mestského zastupiteľstva v Galante zo dňa 9.3. 2021. Naposielali ste nám to do inboxu a musíme uznať, že tlačidlo obnoviť sme stláčali aj my.Celý záznam nájdete tu:https://youtu.be/aAfsDVphvzA

Posted by Zomri on Wednesday, March 10, 2021

Podobná situácia sa zopakovala aj dnes, čo samozrejme neuniklo pozornému oku adminov Zomri

Tentokrát išlo o poslancov mestského zastupiteľstva v Zlatých Moravciach. Hrdinkou videa je tentokrát Klaudia, ktorá zrejme tak celkom nerozumela veci, ktorú poslanci práve prejednávali.

Jednému z poslancov však došla trpezlivosť a na jej otázku reagoval slovami: “Šak pál do p..e Klaudia.” Zrejme sa už nedozvieme, či poslanec vedel o tom, že má zapnutý mikrofón, video ťa však celkom určite pobaví. 

Mestské zastupiteľstvo v Zlatých Moravciach odpálilo dekel. #jesuisklaudia (upozornil Samo)Celý záznam:https://youtu.be/axtxjuYUotQ

Posted by Zomri on Thursday, April 15, 2021

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech