Slovensko pozná víťazov Social Awards Slovakia. Cenu získali aj nové osobnosti

  • V sobotu večer sa konal ďalší ročník Social Awards Slovakia
  • Predviedli sa aj skvelí slovenskí speváci
  • Fero Joke si odniesol až dve ceny
SOWA
SIU
  • V sobotu večer sa konal ďalší ročník Social Awards Slovakia
  • Predviedli sa aj skvelí slovenskí speváci
  • Fero Joke si odniesol až dve ceny

V sobotu večer sa bratislavská Incheba naplnila influencermi a osobnosťami z prostredia online sveta, ktorí majú vplyv na spoločnosť. Konalo sa totiž podujatie Social Awards Slovakia.

Ľudia hlasovaním rozhodli o tom, kto zvláda svoju prácu na sociálnych sieťach najlepšie. Či už to bola krása, jedlo, alebo spoločenská zodpovednosť, ceny si odniesli rozhodne zaujímavé osobnosti.

Organizátori si pre divákov pripravili aj show. Predviedli sa speváci zo slovenskej scény, ale pri odovzdávaní cien sa slova ujali aj ďalšie známe osobnosti, ako je Evelyn, Simona Salátová či hokejista Adam Húska.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)

Ľudia majú záujem o históriu

Prvá vyhlásená kategória bola Krása. Cenu prišli odovzdať Evelyn a Fero Joke, pričom najviac hlasov získala Lucia Sládečková – známa skôr ako Lucid. „Som rada, že ešte nie som do starého šrotu,“ skonštatovala s úsmevom pri preberaní ceny.

Aj napriek tomu, že na platforme YouTube figuruje množstvo rôznych ľudí, ktorí produkujú ešte rôznejší obsah, cenu si odniesla Sandra Sviteková, ktorá v online svete vystupuje ako Dejepis Inak.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official)

„Ďakujem krásne za túto cenu. Chcela by som sa v prvom rade poďakovať sledovateľom a tým, ktorí za mňa hlasovali. Teším sa, že ste takto dali najavo, aký majú záujem o históriu,“ poďakovala sa.

V rámci tejto udalosti si cenu odniesla aj osobnosť s najväčšou spoločenskou zodpovednosťou. Tento rok sa ňou stala Zuzana Kovačič Hanzelová, ktorá je novinárkou a dobrú prácu odvádza aj na Instagrame.

„Keď sme hovorili o spoločenskej zodpovednosti, myslím, že jej súčasťou je myslieť na tých, ktorí to majú najťažšie. Želala by som si, aby aj súčasťou rozhovorov s politikmi bolo viac empatie,“ ozrejmila pri preberaní ceny. Cenu získala aj ďalšia novinárka – Kristína Kövešová, ktorá sa venuje náročným témam. 

Top osobnosť a cena poroty

Social Awards Slovakia tento rok odovzdávala aj absolútnu cenu, alebo inak – TOP SOWA. Tú si na záver odniesol Fero Joke, ktorý z tejto udalosti odišiel s dvomi oceneniami. Okrem toho totiž získal aj cenu za zábavu.

„Znie to ako klišé, ale chcem sa vám všetkým poďakovať. Som rád, že to ide aj bez kolagénov, CBD a zľavových kódov,“ skonštatoval s úsmevom.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Fero (@fero_joke)

Jedna kategória bola špeciálna v tom, že v nej nehlasovali ľudia, ale o víťazovi rozhodla porota. Cenu poroty si tento rok odniesla nezisková organizácia Post Bellum, ktorá prináša príbehy kľúčových momentov 20. storočia. Kompletný zoznam ocenených osobností si môžeš pozrieť v našom článku.

Show v podaní slovenských spevákov

Diváci si medzi odovzdávaním cien mohli užiť aj show, na ktorej sa predviedli speváci zo slovenskej scény. Okrem toho, celým večerom nás sprevádzala moderátorská dvojica v podaní Zuzany Kubovčíkovej Šebovej a Viktora Vinczeho.

Ako prvý sa na parkete ukázal Adam Pavlovčin, ktorý už vystupuje pod pseudonymom ADONXS. O tom, že ide o talentovaného speváka, svedčí aj fakt, že už čoskoro vystúpi na Lovestream Festivale ako predskokan Dua Lipy. Víťaz poslednej série SuperStar si na tomto podujatí v duete s Celeste Buckingham zaspieval jeho novú pieseň Moving On.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ADONXS / Adam Pavlovčin (@ageofadonxs)

Ukázali sa však aj ďalší slovenskí speváci. Pódium patrilo tiež mladej dvojici – Martinovi Klinčúchovi a Matúšovi „Yaelovi“ Kolarovskému, ktorí spojením viacerých pesničiek predviedli dych berúcu show.

Napokon sa k dvojici pridala aj speváčka Tina, ktorá si s Yaelom zaspievala ich pieseň s názvom Sen. Show zakončila piesňou Bejby Blue. Na Social Awards Slovakia vystúpila aj speváčka Katka Knechtová či Mamba.

Zdroj: Startitup

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá