Slovensko tento rok konečne zažije poriadne festivalové leto. Tieto si rozhodne nemôžeš nechať ujsť

  • Pandémia ustúpila a prišiel čas užiť si leto
  • Toto sú festivaly, ktoré sa uskutočnia na Slovensku
  • Pandémia ustúpila a prišiel čas užiť si leto
  • Toto sú festivaly, ktoré sa uskutočnia na Slovensku

Zrušenie opatrení neotvorilo dvere iba dovolenkovej sezóne a cestovaniu. Odchod pandémie potešil aj všetkých milovníkov letných festivalov a ich organizátorov.

My sme si pre teba pripravili prehľad tých najlepších festivalov, ktoré tento rok budú. Faktom je, že si máš z čoho vyberať. Ak si sa ešte nerozhodol, ktorú udalosť navštíviš, možno ti pomôže náš výber.

Topfest

Najväčší rockový festival na Slovensku otvorí svoje brány už počas prvého júlového víkendu v Častkovciach. Minulý rok sa uskutočnil v obmedzenej kapacite, v dôsledku čoho organizátori presunuli niektorých vystupujúcich na tento rok.  

Tentokrát je už všetko tak, ako má byť, a ak si milovník rocku, určite ti sú známe mená ako Lucie, Kabát či Desmod. Práve tieto hudobné skupiny vystúpia na tohtoročnom Topfeste.

Okrem toho sa môžeš tešiť aj na skupinu Gladiátor, Kiss Forever band či na interpretov ako je Peter Nagy alebo Paľo Habera so svojím tímom. Lístky sú ešte stále v predaji, ale keďže sa festival koná už čoskoro, s kúpou by si nemal dlho váhať.

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá