Slovenský developer pobláznil médiá: Nové byty chce darovať zadarmo

  • Developer púpava development, s. r. o. v Nitre buduje projekt Green Avenue
  • Na juhovýchode Nitry Green Avenue prepojí mestský, komorný a pokojný život s rodinou, v úzkom spojení s prírodou
  • V rámci marketingu spúšťa bezprecedentnú akciu – daruje 2 byty zadarmo, resp. so zľavou až 120 000 € s DPH
pupavka
púpava development
  • Developer púpava development, s. r. o. v Nitre buduje projekt Green Avenue
  • Na juhovýchode Nitry Green Avenue prepojí mestský, komorný a pokojný život s rodinou, v úzkom spojení s prírodou
  • V rámci marketingu spúšťa bezprecedentnú akciu – daruje 2 byty zadarmo, resp. so zľavou až 120 000 € s DPH

Slovenský developer púpava development buduje v Nitre ambiciózny projekt. Na juhovýchode Nitry začal v lete 2019 rásť moderný projekt Green Avenue, ktorého kolaudácia je naplánovaná na jeseň tohto roku.

Projekt moderného bývania situovaný v novovznikajúcej časti mesta je v tesnom kontakte s prírodou a komornú atmosféru prepája s čistými líniami modernej mestskej architektúry a použitými kvalitnými materiálmi.

Púpava development ako výsledok sľubuje nové mestské bývanie s nádychom vidieka, s dobrou dostupnosťou do centra mesta, no v úzkom previazaní s nitrianskymi hájmi v časti Chrenová.

Byty sa cenovo pohybujú okolo 100 000 €, developer však ponúka možnosť vyhrať dva z nich úplne zadarmo.

zdroj: púpava development

Les priamo pod oknami

Cieľom Green Avenue je skĺbenie mestského rodinného života s komornou vidieckou atmosférou. Projekt je podľa developera navrhnutý tak, aby spojil užitočné, potrebné a nadštandardné.

Lokalita je síce veľké plus, no dôležité sú aj kvalitné materiály a inteligentné riešenia, na čo architekti v prípade Green Avenue mysleli.

zdroj: púpava development

Projekt je štedro rozdelený do priestranných 1- až 4- izbových bytov, ktoré prichádzajú aj s loggiou, balkónom alebo priestrannou terasou, odkiaľ je výhľad na dominantu Nitry – Zobor.

Projekt je situovaný neďaleko výpadovky na rýchlostnú cestu R1 do Bratislavy, Trnavy a Banskej Bystrice, od hlavného mesta je tak vzdialený približne hodinu cesty, čo je v rannej špičke porovnateľný čas s dochádzaním zo satelitných obcí pri Bratislave.

Green Avenue sa chváli predovšetkým úzkym kontaktom s prírodou, ktorý okrem osobného zážitku dopĺňajú aj veľké francúzske okná, ktoré do jednotlivých izieb vháňajú slnečné lúče a denné svetlo. Každý byt je vybavený aj rekuperáciou vzduchu.

K nadštandardnému vybaveniu patrí aj podlahové kúrenie, predpríprava na elektrické vonkajšie žalúzie či klimatizáciu. Developer zastáva názor, že kvalitné vybavenie robí z bytu lepšie miesto pre život. Preto je už v cene bytu zahrnuté  špičkové vybavenie do štandardu od renomovaných dodávateľov.

Developer rozdáva byty zadarmo

Púpava development sa v rámci projektu Green Avenue rozhodla pre zaujímavú marketingovú stratégiu, ktorá podľa ich slov na Slovensku nemá obdobu.

Podľa webu bytyzadarmo.sk jeden z prvých desiatich záujemcov, ktorí si rezervujú byt v Green Avenue, získa ten svoj vybraný byt úplne zadarmo, navždy. Ak teda prejavíš záujem včas, máš šancu 1 z 10.

Šancu získať zadarmo byt máš vtedy, ak si vyberieš byt do ceny 120 000 € s DPH (teda suma v hodnote 2-izbového bytu). Ak si vyberieš drahší byt a vyhráš, tak ten svoj byt získaš so zľavou 120 000 €,  čo už je veľké množstvo ušetrených peňazí.

V podobnej cene sa pohybujú autá ako Mercedes Triedy S alebo G v strednej výbave či rovno ďalší byt, napríklad pekný jednoizbák v širšom centre Bratislavy.

Developer uvádza, že v prípade rezervácie všetkých 66 bytov do 31. augusta sa hrá aj o druhý byt zadarmo – v rovnakej hodnote.

zdroj: púpava delepoment

Aj napriek pandémii koronavírusu je na Slovensku o nové nehnuteľnosti stále záujem, výsledkom čoho sú historicky najvyššie ceny za meter štvorcový.

Pre mladého človeka, ktorý sa chce odsťahovať od rodičov alebo spolubývajúcich, môže byť investícia do hypotéky a vlastného bývania veľkou finančnou záťažou.

Možnosť dostať sa k prémiovému bytu zadarmo sa preto neodmieta, a to najmä v prípade, že byt je následne možné aj zhodnotiť a predať. Všetky informácie developer uvádza na bytyzadarmo.sk.

zdroj: púpava development
zdroj: púpava development
zdroj: púpava development

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech