Slovenský Gettpal má jasný cieľ: 100-tisíc používateľov

  • Je to už viac ako rok, odkedy sa tisícky Slovákov zoznámili s novou slovenskou sociálnou sieťou Gettpal. Dodnes stretávka nových priateľov pritiahla viac ako 20 000 používateľov už v piatich metropolách sveta. Najnovšie autori Gettpalu spúšťajú aj aplikáciu, ktorou chcú rozšíriť svoje rady na stotisíc návštevníkov.
gett
  • Je to už viac ako rok, odkedy sa tisícky Slovákov zoznámili s novou slovenskou sociálnou sieťou Gettpal. Dodnes stretávka nových priateľov pritiahla viac ako 20 000 používateľov už v piatich metropolách sveta. Najnovšie autori Gettpalu spúšťajú aj aplikáciu, ktorou chcú rozšíriť svoje rady na stotisíc návštevníkov.

Ako Gettpal funguje

Každý z nás sa niekedy cíti osamelo. So sieťou Gettpal si však každý môže jednoducho nájsť nových priateľov vo facebookových skupinách Gettpalu a začať žiť a stretávať sa tu a teraz – v reálnom offline svete. :)

Ak chcete ísť napríklad do kina alebo behať a nemáte s kým, tak na Gettpale nájdete vždy kamaráta na akúkoľvek aktivitu. „Vďaka Gettpalu nikdy viac nebudete sami,“ hovorí Robert Uhrin, CEO & Founder slovenskej sociálnej siete, ktorú založil v roku 2015 ako súkromnú skupinu na Facebooku.

Veľký úspech a záujem v ňom povzbudil myšlienku prepracovanejšej služby a oveľa širšej komunity. Gettpal uľahčuje zoznamovanie sa s novými ľuďmi a pomôže vám zapadnúť medzi nich. Na spoločných akciách každého osobne privítajú, usadia a zoznámia s ostatnými gettpalákmi. „Naším poslaním je dostať Gettpal všade tam, kde bude ľuďom prinášať radosť a nových priateľov,“ dodal Robert Uhrin. Dodnes má Gettpal za sebou desiatky eventov, vďaka ktorým pomohol ohromnému množstvu ľudí zoznámiť sa.

metropol4

foto: startitup.sk

Ambiciózne plány

Momentálne je čas na krok vpred. Na ďalší rok má Gettpal ambiciózne ciele. Chce získať 100-tisíc používateľov a pripraviť sa na expanziu do Anglicka a Ameriky. Projekt získava čoraz viac záujemcov aj z radov investorov. Aktuálne má Gettpal úspešnú kampaň na financovanie projektu cez európsku crowdinvestingovú platformu Conda. Chce za vyzbierané peniaze od investorov dokončiť mobilnú aplikáciu, ktorá používateľom ponúkne oveľa viac funkcií ako skupiny na Facebooku. Gettpal komunita tak bude čoskoro mať svoj online domov.

S aplikáciou nepremeškáte žiadnu skvelú akciu. Notifikácie vás vždy včas upozornia na aktivity, ktoré vás zaujímajú. V aplikácii môžete objavovať a vyhľadávať aktivity podľa vlastných preferencií,“ vysvetľuje Robert. Vďaka lepšiemu prístupu aj nových členov k stretnutiam, pravidlám a filozofii Gettpalu sa budú ľudia k sebe na stretnutiach správať milšie a priateľskejšie. Výber aktivít sa podstatne rozšíri. Vďaka nástrojom a možnostiam aplikácie budú Gettpal ambasádori organizovať oveľa širšie spektrum eventov pre všetkých gettpalákov.

Stačí, ak uvediete svoj post, a ide sa von! Keď zavoláte gettpalákov na vašu aktivitu, tak sa k vám pridá oveľa viac ľudí ako doposiaľ. Vaša ponuka sa viac nestratí na stene, práve naopak, dostane sa k ľuďom, ktorí sa k vám radi pridajú,“ dodáva zakladateľ Gettpalu.

gettpal

foto: facebook.com

Investičná príležitosť

Gettpal po viac ako roku fungovania potvrdil aj svoj potenciál rastu a priestor osloviť stovky tisíc používateľov po celom svete. Zároveň je aj investičnou príležitosťou pre drobných investorov a fanúšikov tejto služby. Každý sa tak môže stať od 100 eur investorom a podporiť projekt aj finančne. Doteraz sa Gettpalu podarilo získať až 90 % plánovanej investície. Ak máte chuť podporiť novú sociálnu sieť a stať sa jej investorom, tak investujte cez crowdinvestingovú platformu Conda. Všetky informácie o Gettpale nájdete na www.gettpal.com.

zdroj: gettpal, zdroj titulnej fotografie: gettpal.com

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech