Slovenský Love Guru – Michal Kopecký

  • “Mojím cieľom je pomôcť chlapom zlepšiť ich vzťahy so ženami, čím sa stanú žiadanejší, sebavedomejší, budú ženy priťahovať úplne prirodzene a stane sa z nich Magnet na ženy."
image_1415872586.jpeg
  • “Mojím cieľom je pomôcť chlapom zlepšiť ich vzťahy so ženami, čím sa stanú žiadanejší, sebavedomejší, budú ženy priťahovať úplne prirodzene a stane sa z nich Magnet na ženy."

 

Nemôžem si odpustiť otázku, ktorá napadne asi kažho ako prvá, považuješ sa za muža, ktorý je „magnetom na ženy“?

Veľmi dobrá otázka. Áno. Aj nie. Kedysi som bol chlapom, ktorý ženy nepriťahoval. Drvivú väčšinu z nich. Teda aspoň tie zaujímavé, žiadané a krásne nie. Pchal som sa im do zadku, príliš som sa snažil zaujať, staval ich na prvé miesto, vždy mal od toho nejaké očakávania, stále som niečo riešil a moje sebavedomie a hodnota tiež neboli bohvieaké. Postupom času a vďaka množstvu konverzácií a stretnutí so ženami som na sebe pracoval a zlepšoval sa vo všetkých oblastiach. A keď som prestal ženy príliš riešiť a stavať ich na prvé miesto, začali prichádzať akoby samé. Ale to až v momente, keď som pracoval na svojom sebavedomí, hodnote, príťažlivosti, výzore a myslení. Tým som sa však nestal “magnetom” na každú jednu ženu. Iba som začal priťahovať aj ďalšie ženy (aj tie zaujímavé, žiadané a krásne).

 

Aj svoju manželku si zbalil na základe svojich skúseností d, ktoré ponúkaš?

Áno, všetko, čo radím, som si sám vyskúšal a zažil. Radím chlapom podľa toho, čo si myslím, že funguje a čo nefunguje na základe mojich vlastných skúseností a zážitkov. Moju ženu by som nikdy nezbalil, keby som pred ňou nespravil stovky chýb pri iných ženách. Predo mnou mala 8 rokov vzťah a spoznali sme sa 2 mesiace po tom, ako sa rozišli. Kedysi by som na ňu tlačil, prejavoval o ňu záujem, moc to silil a všetky tie chyby okolo. Vďaka čomu by som počul “Buďme len kamaráti, ja momentálne nič nehľadám” a práve teraz by nebola ženou môjho života. Všetky tie predchádzajúce chyby, skúsenosti, nepodarky, odmietnutia či výhovorky, ktoré som si pred tým zažil, ma dostali práve do toho momentu, kedy som vedel tú situáciu riešiť. A očividne som ju vyriešil správne :)

 

 

Prečo si sa rozhodol založpráve takýto projekt, ktorý sa venuje práve „babám“?

Kamarátky, ktoré som si za tie roky (neúspechov) narobil sa mi zdôverovali takmer so všetkým. Pochopil som, ako ohľadom chlapov rozmýšľajú a aké veci bežne riešia. Začali sa mi sťažovať, že je nedostatok schopných chlapov a dnešní chlapi stoja za prd. Vtedy som sa rozhodol, že im pomôžem priniesť do ich životov viac chlapov, s ktorými by to stálo za to a prišli by si aj ony na svoje. Pravdaže to nebolo jediné rozhodnutie, no viacero takýchto vecí sa pospájalo do jedného veľkého rozhodnutia, kedy som na začiatku roku 2012 založil blog akozbalit.sk, aby som pomohol ženám priniesť viac schopných chlapov. No a dnes sú to už tisíce a tisíce chlapov, ktorí sa stali vďaka mojim článkom a videám sebavedomejší, hodnotnejší, príťažlivejší, no najmä spokojnejší sami so sebou.

 

Stretávaš sa len s pozitívnymi reakciami, alebo je aj veľa negatívnych?

Nie, určite sa nestretávam čisto len s pozitívnymi reakciami. Nájdu sa aj negatívne. Chlapi či ženy, ktorí tvrdia, že sú to hlúposti, že to nefunguje. Kto chce hejtovať či útočiť, dôvod si vždy nájde. Kedysi ich bolo viac, no teraz je to už skôr rarita, keď niekto nesúhlasí či má iný názor na dané veci. Nemám patent na rozum a všetko sú to len moje skúsenosti a názory. Ak niekomu funguje niečo iné, nech to pokojne ďalej robí a nech sa nenechá mnou rozptylovať. Chlapom je prakticky jedno, od koho sa dané veci naučia či odo mňa alebo od niekoho iného. Chcú predovšetkým riešiť svoj problém, ktorý ich dohnal až k tomu, že si dané informácie začali vyhľadávať a chcú niečo vo svojom živote zmeniť. A ja som vďačný za každú jednu pozitívnu reakciu, kedy som nejakému chlapovi pomohol či už priniesť viac žien do svojho života alebo získať tú, ktorú odjakživa chcel.

 

 

Čo by si poradil všetkým start-upistom, ktorí nad niečí rozmýšľajú, ale chýba im odvaha?

Asi najťažšie zo všetkého je začať a veriť si, že to človek dokáže. Že sa nájde vôbec niekto, kto by sa o danú vec zaujímal. Potom samozrejme prichádzajú človeku na rozum rôzne výhovorky, prečo by do toho nemal ísť – Nemám na to peniaze, neviem ani, ako mám spraviť blog či web, neviem programovať ani dizajnovať, potrebujem sa najprv ohľadom danej veci čo najviac naučiť a byť na to expertom. Jednoducho hlúposti, vďaka ktorým to 99% ľudí vzdá ešte pred tým, ako vôbec niečo urobia. Ja som jednoducho začal. Nevedel som programovať, nevedel som vytvoriť web, nevedel som marketing, nevedel som grafický dizajn a ani som poriadne nevedel, ako napísať článok či aký softvér používať na to či tamto. Ani som nevedel čo je živnosť a čo je DPH. Všetko, čo som potreboval vedieť, som sa naučil za behu. A ohľadom expertízy na niečo? Človek nemusí byť vôbec expert. Stačí, že viete len o niečo viac, ako ľudia, ktorých chcete niečo učiť alebo im niečo priniesť. Ľudská lenivosť a pohodlnosť je veľmi silná vlastnosť. Skúste ju využiť.

 

Chystáš nejaké ďalšie projekty?

Áno, chystám toho ešte množstvo. Momentálne mám v pláne veci na najbližší rok-dva, kým vytvorím kompletný vzdelávací systém pre chlapov. Taktiež aktualizujem a dopĺňam moje staršie programy na základe najnovších informácií, trendov a pohľadom. Neustále sa učím, rastiem a so mnou rastú aj moje programy pre chlapov.

 

Máš nejaký eobecný odkaz pre všetkých, ktorí adajú pravú, alebo len krátkodobú známosť na jednu noc?

Všeobecný odkaz? Áno mám :) NEHĽADAJTE! Drvivá väčšina chlapov robí základnú chybu. A to tú, že všetko svoje šťastie postavia na žene. Hľadajú ženu ako záplatu na svoju prázdnotu. Nechcú byť sami. Týmto by som chlapom odkázal jedno. Vykašlite sa na ženy. Začnite na sebe pracovať. Buďte šťastní nezadaní! Nájdite si koníčky, vzdelávajte sa, športujte, cestujte zarábajte peniaze a spravte svoj život tak sakra úžasným, že budete musieť rozmýšľať, kam tie ženy a vzťah ešte napracete. A hľadajte ženu až v momente, keď budete šťastní aj bez nej. Vtedy začnú k vám chodiť aj samé…

 

Ďakujem za rozhovor.

 

 

Link: akozbalit.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá