Slovenský teamový shooter Citizen Conflict sa stáva čoraz populárnejším nielen doma, ale aj vo svete

Untitled design (34)
Yvents

Slovenské herné štúdio QORPO, ktoré vám už určite netreba predstavovať sa snaží ísť s dobou a prinášať neustále inovácie vo svete gamingu, blockchainu a NFTčiek. Svedčí o tom aj zatiaľ ich najsľubnejší projekt Citizen Conflict.

Čo je Citizen Conflict a čím je výnimočný?

Citizen Conflict je akčná hero shooter hra v obľúbenom štýle cyberpunk, v ktorej hráči hrajú prostredníctvom unikátnych anti-hero charakterov v podobe NFTčiek. Dejová línia sa odohráva na dystopicko-futuristickom mieste ďaleko od pevniny zvanom Ether Island, kde platia celkom iné pravidlá, ako v reálnom svete.

Hráči budú musieť dokázať svoje zdatnosti v hneď viacerých herných módoch ako napríklad extraction, rush, team deathmatch, či battle royale, zvyšovať svoj Citizen ranking a postupne sa tak prebojovať z najchudobnejšieho Distriktu 10 až na vrchol v Distrikte 1. Každý distrikt je absolútne jedinečný, má svoj vlastný príbeh a špecifické znaky, takže si zaručene každý príde na svoje.

Untitled design (35)
zdroj: Yvents

Untitled design (36)
zdroj: Yvents

Na hre pracujú skutoční gaming nadšenci, ako aj skúsení profesionáli a špecialisti z najrozličnejších kútov sveta a známych svetových štúdií ako GameLoft, EA Games či Ubisoft. Keďže požiadavky trhu sa neustále menia a hýbu dopredu, tím pracuje v najmodernejšom Unreal Engine 5 a hra tak dostáva skutočne úchvatný vzhľad!

Prvý oficiálny Alpha test by mal uzrieť svetlo sveta už koncom roka 2022 na gaming show v Dubaji. Má za sebou už viacero live playtestov na najväčších svetových konferenciách v Kolíne, či Singapure a už teraz má hra veľké množstvo fanúšikov a nadšencov, ale aj ponúk na spoluprácu.

Hra vyzerá skutočne dobre a je vidieť, že na nej pracuje tím skúsených a šikovných ľudí. Okrem hrania ako takého plánujú vytvoriť aj špeciálne komunity pre hráčov, či vytvárať tématické eventy a turnaje a taktiež zakomponovať unikátnu game mapu inšpirovanú Bratislavou. Viac o tomto distrikte sa dočítate TU.

Untitled design (37)
zdroj: Yvents

V QORPO Game Studio to skutočne nie je len o práci, firma chápe, že obzvlášť v tomto hektickom segmente je work-life balance naozaj veľmi dôležitý, a preto dbá na blaho svojich zamestnancov či už atraktívnym finančným ohodnotením alebo širokou škálou benefitov ako home office, občerstvenie na pracovisku, moderné vybavenie, happiness manažérka, teambuildingy, “free meals Mondays”, Multisport karta, svetové konferencie, či pomoc s relokáciou!

Untitled design (38)
zdroj: Yvents

Pokiaľ si skutočný nadšenec gamingu, zaujímajú ťa technológie a svet crypta, neváhaj a prihlás sa na voľné pozície v tejto výnimočnej firme!

Viac o voľných pracovných pozíciách – https://qorpo.world/careers

Myšlienkou QORPO Game Studia je v budúcnosti vytvoriť unikátny herný Metaverse s názvom Crypto Citizen, ktorý bude spájať všetkých fanúšikov hier, crypta a NFTčiek a práve prvý slovenský teamový shooter Citizen Conflict bude jeho pilotným projektom.Niet pochýb, že Citizen Conflict má skutočne veľký potenciál, ktorí sa tím Slovákov úspešne snaží premienať na realitu! A nezabudnite – REAL YOU IS NOT ENOUGH!

Viac info:

Web – www.citizenconflict.com
Socials – https://linktr.ee/citizenconflict

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá