Slúchadlami Pioneer si môžeš nabíjať iPhone aj počas počúvania hudby

  • Máš najnovší iPhone a už sa ti stalo, že si ho mal na nabíjačke a chcel si počúvať hudbu? Pioneer prichádza s riešením.
izfvtuf
prt scr youtube
  • Máš najnovší iPhone a už sa ti stalo, že si ho mal na nabíjačke a chcel si počúvať hudbu? Pioneer prichádza s riešením.

Na Apple sa vznieslo mnoho sťažností po zverejnení najnovšieho iPhone 7, keďže odstránili bežný 3.0mm jack konektor pre slúchadlá. Najčastejšie opakujúci sa dôvod bol tento: „Ako môžem nabíjať a počúvať hudbu v rovnakom čase, ak obidva káble idú do rovnakého konektora?“.  Apple síce hneď odpovedal a pri predstavení nového iPhone ukázal svetu aj nové bezdrôtové slúchadlá, ale ich vysoká cena mnoho zákazníkov odradila. Pioneer navrhol vlastné, ktoré dokonca dovoľujú nabíjať a počúvať hudbu zároveň.

Foto: businessinsider.com

Pioneer Rayz Plus sú lacnejšie ako bezdrôtové slúchadlá od Apple, ak máš o ne záujem, stoja 149,95$. Slúchadlá zapojíš do iPhone a ak chceš aj nabíjať, koncovku z nabíjačky zapojíš do tenkého, vstavaného konektora slúchadiel. Je to veľmi elegantný spôsob, ako robiť obe veci naraz.

foto: theverge.com

Pioneer prináša aj niekoľko vysoko žiadaných vlastností: adaptívne potlačenie šumu a automatické prerušenie tvojej hudby, keď si dáš slúchadlá von z uší. Potlačenie šumu sa taktiež nazýva, ako „prispôsobenie slúchadiel uchu a svetu okolo teba“. Toto potlačenie sa vykonáva použitím šiestich mikrofónov na každej dvojici slúchadiel. V slúchadlách Rayz za 99, 95$ máš tiež túto funkciu spolu s HearThru módom.

Oba nové modely od Pioneer sú funkčným a dobre využiteľným modelom a spojením počúvania spolu s nabíjaním. Sprievodné iOS aplikácie ti umožňujú doladiť EQ a nastaviť si takzvaný inteligentné tlačidlá na diaľkovom ovládači, ktorými môžeš ovládať hlasitosť v slúchadlách. Osobne sa mi ešte nikdy nestalo, že by som počas počúvania potreboval nabiť iPhone alebo naopak. A tebe?

Zdroj článku: theverge.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech