Spevák hitu Jede Jede Mašinka nečakane zomrel. Osudnou mu bola večera s priateľmi

  • Spevák z Maxim Turbulenc Daniel Vali nečakane skonal
  • Zdravotná služba sa ho niekoľko hodín pokúšala oživovať
maxim t
Ilustračné foto reprofoto Youtube/Warner Music Czech Republic
  • Spevák z Maxim Turbulenc Daniel Vali nečakane skonal
  • Zdravotná služba sa ho niekoľko hodín pokúšala oživovať

Spevák Daniel Vali z českej hudobnej skupiny Maxim Turbulenc nečakane skonal. Hudobník, ktorý stál za hitom „Jede jede mašinka“ umrel vo veku 53 rokov. Príčinou jeho skonu bol zrejme infarkt, informuje CNN Prima NEWS.

Správe o jeho úmrtí nemohli uveriť ani jeho spoluhráči. 

„Ešte včera sme spolu hovorili, bol v úplnej pohode, plný elánu. Je to strašné. Vôbec nemôžem veriť tomu, čo sa stalo,“ povedal pre CNN Prima NEWS jeho kolega z kapely Tomáš Báča alias Timi. K úmrtiu malo dôjsť počas večere s priateľmi, kde hudobník ešte vtipkoval. Naraz ale zmenil farbu a spadol k zemi bez toho, aby reagoval. K Valimu bola privolaná rýchla zdravotná služba, ktorá sa ho vyše hodiny pokúšala oživovať, no jej snahy boli neúspešné. Hudobník tak zrejme umrel na srdečné zlyhanie.

„Dan bude strašne veľmi chýbať. Bol to úžasný chlapec, super človek. Rád rozdával radosť, vedel skvele baviť ostatných,“ dodal Tomáš Báča.

Spevák po sebe zanechal nielen zronených fanúšikov, ale aj dve deti. 

Hudobník by tento rok oslávil 30 rokov na hudobnej scéne. Kapelu založil spoločne s Pavlom Vohnoutom a Petrom Panochom v 90. rokoch minulého storočia. Zoskupenie s Klánovic sa preslávilo hudobnými hitmi ako „Jede jede mašinka“ či „Tři citronky“. Kapela získala 18 platinových platní. 

Zdroj: CNN Prima NEWS

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá