Starbucks prináša na Slovensko kúsok z latinskej Ameriky a východnej Afriky

  • Boli sme sa pozrieť aké kávové novinky tento rok prináša jeden z lovebrandov na Slovensku
  • Starbucks uvádza Blonde Roast
  • Novinka dopĺňa stálu ponuku Starbucks Signature Espresso Roast
starbucks_titulka
Unsplash
  • Boli sme sa pozrieť aké kávové novinky tento rok prináša jeden z lovebrandov na Slovensku
  • Starbucks uvádza Blonde Roast
  • Novinka dopĺňa stálu ponuku Starbucks Signature Espresso Roast

Boli sme sa pozrieť, na čo sa tento rok môžu tešiť fanúšikova jedinečnej kávovej arómy a jemnej delikátnej chuti. Je to svetlo peažená káva Blonde Roast, pri ktorej svetlejšie praženie kávových zŕn zachováva v nápoji ľahkosť a jemnosť bez toho, aby prišla o plnosť chuti alebo obsah kofeínu.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: Filip Púchovský

Novinka Starbucks Blonde Espresso Roast bola vytvorená tímom majstrovských mixérov a pražiarov a spája v sebe kávové bôby z latinskej Ameriky a východnej Afriky, ktoré sú pražené tak, aby dokázali zvýrazniť jemnú sladkosť kávy. Výsledkom je espresso, ktoré vyniká jemnosťou so sladkými citrusovými tónmi a delikátnym telom. Zákazníci si tak budú môcť vychutnať všetky obľúbené nápoje, medzi ktoré patria klasické Espresso, Cappuccino, Americano, Flat White či Maple Latte a Caramel Machiato, aj v jemnejšom variante za rovnakú cenu, ako pri tmavo praženej káve.

Okrem nového Starbucks Blonde Espresso Roast nájdete vo všetkých kaviarňach aj novú ponuku dezertov, ktorá skvelo dopĺňa jemnú kávovú chuť nápojov. Vychutnať si tak môžete New York Cheesecake, lahodný Chocolate Cake alebo skvelý Carrot Cake.

V ponuke sú aj čerstvé sendviče pre všetkých, ktorí hľadajú rýchly snack počas hektického dňa. Začiatok roka v Starbuck nemôžete zmeškať a nezabudnite, ak si necháte svoj nápoj pripraviť do vlastného hrnčeka alebo tumblera ušetríte navyše 0,30 € a urobíte dobrý skutok pre našu planétu. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK